4 odważne gadżety, które urozmaicą noc poślubną

Każdy z nas chciałby dobrze zapamiętać swoją noc poślubną i zrobi wszystko, by te chwile należały do wyjątkowych. Prezentujemy kilka pomysłów, które z pewnością pomogą w osiągnięciu tego celu. Przygotowanie odpowiedniej scenerii, zadbanie o atmosferę i o to by nikt nie przeszkodził podczas uniesień, warto wzbogacić o oryginalne pomysły.

Żeby ta jedyna noc była niezapomniana, warto poświęcić uwagę na wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, takie np. jak butelka dobrego szampana do wspólnej konsumpcji w pięknych kieliszkach, wyjątkowy makijaż, piękny pas do pończoch czy wspaniały zapach perfum. Co jeszcze można zrobić, by osiągnąć upragniony efekt?

Seksowna bielizna – również bardziej nietypowa

Asortyment w sklepach z bielizną jest obecnie naprawdę szeroki. Warto przed tą wyjątkową nocą dobrze się z nim zapoznać, nie poprzestając na najbardziej popularnych, „podstawowych” modelach. Poszczególne podstrony na witrynach skrywają w sobie różne tajemnicze kreacje, mogące rozgrzać partnera do czerwoności. Subtelnie zdobione modele niejednokrotnie posiadają efektowne wycięcia czy specjalne otwory w wiadomych miejscach, absolutnie niespotykane w codziennej bieliźnie.

Przeglądając produkty można przekonać się, że z pozoru zwyczajna halka, koszulka nocna czy pas do pończoch bywają niezastąpione do zbudowania atmosfery podczas wspólnych uniesień. W ofercie sklepów dostępne są nie tylko piękne oraz odsłaniające wiele egzemplarze dla pań, ale również np. stringi dla panów, zawierające różne zabawne akcenty. Dodatkiem do stroju mogą być specjalne maski, nadające nocy poślubnej aury tajemniczości. Fani serii z udziałem Anastasii i Christiana z pewnością ucieszą się z gadżetów wzorowanych na tych z filmów.

Erotyczna gra planszowa dla nowożeńców

W Internecie można natknąć się na propozycje różnych gier planszowych zahaczających subtelnie o tematy erotyczne lub zawierających precyzyjne instrukcje, mówiące wprost o kolejnych krokach podczas wspólnej, upojnej nocy. Ten wyjątkowy wieczór można rozpocząć od takiej gry, ale ścisłe podążanie za jej tokiem nie jest obowiązkowe – wydarzenia mogą bowiem wymknąć się spod kontroli…

Dla osób, które lubią podczas łóżkowych igraszek wcielać się w różne, nietypowe dla siebie role, ciekawym gadżetem może się okazać także karta egzaminacyjna niegrzecznej uczennicy, pielęgniarki czy pokojówki. Jeżeli dodatkowo partnerka wyposażona będzie w stosowny strój, zawierający efektowne elementy, jak np. pas do pończoch, to z pewnością efekt będzie wysoce satysfakcjonujący dla obu stron.

Gadżety erotyczne

W bogatej ofercie sklepów internetowych można znaleźć różne gadżety służące do dawania przyjemności drugiej osobie. Wybierając któryś z nich na noc poślubną trzeba jednak przede wszystkim wziąć pod uwagę upodobania, skłonności i wrażliwość najbliższej osoby. Nikt nie zna jej lepiej od (przyszłego) współmałżonka, a więc całkiem niemożliwe jest udzielenie „uniwersalnych” porad w artykule. Postaramy się za to wskazać kilka różnych inspiracji.

Do podstawowych rzeczy, z którymi warto zapoznać się już przed planowaną nocą poślubną, należą różnego rodzaju książki i poradniki. Pomagają one odkryć nowe sfery seksualności i przygotować dokładnie do tego wyjątkowego wydarzenia – zalecamy wspólną lekturę!

Pary chętnie sięgają także po delikatne piórka do pieszczenia ciała drugiej osoby, różnego rodzaju żele i lubrykanty np. do masażu, mające ciekawy zapach i odpowiednią konsystencję. Powodzeniem cieszą się również olejki erotyczne, a także np. jadalne farby, którymi można wcześniej „ozdobić” ciało partnera. Dostępne są również akcesoria przydatne, jeżeli miłosne uniesienia planujemy w wannie lub pod prysznicem. Podczas wybierania takich przedmiotów nie zapominajmy o doborze bielizny – seksowne modele z dodatki, takimi np. jak delikatne kajdanki z materiału czy pas do pończoch z pewnością doskonale się sprawdzą!

Włączona kamera

Choć dla większości par taki pomysł wydaje się bardzo kontrowersyjny, to coraz więcej z nich wykorzystuje dostęp do nowych technologii i uwiecznia swoją noc poślubną. Własna seks-taśma może posłużyć za kilka bądź kilkanaście lat do rozbudzenia wspomnień i ponownego zaprószenia ognia w sypialni.

W końcu każdy z nas ma dziś możliwość samodzielnej realizacji nagrania, posługując się w tym celu smartfonem, tabletem czy domową kamerą. Niezbędną kwestią jest jednak wysoki poziom zaufania do partnera oraz dopracowanie każdego detalu przed uruchomieniem urządzenia. Piękne otoczenie, odpowiednie światło i wszystkie elementy garderoby, w tym również pas do pończoch, muszą być „na swoim miejscu”.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *