Pozycjonowanie wordpress

Pozycjonowanie wordpress nie należy do trudnych czynności. Wystarczy trochę wiedzy na ten temat, aby pozycja strony wyświetlała się wysoko w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie wordpress można wykonać poprzez instalacje odpowiednich wtyczek oraz poprzez podjęcie właściwych kroków z działu optymalizacji. Jeżeli wiedza jest niedostateczna pozycjonowanie wordpress warto zlecić specjalistom.

W jaki sposób można samemu wypozjonować wordpress

Jeżeli strona mieści się na platformie wordpress to z pomocą w pozycjonowaniu przychodzą wtyczki. Jednak aby móc z nich korzystać trzeba je samemu zainstalować. Za pozycjonowanie wordpress odpowiadają między innymi:

WordPress SEO by Yoast – jest to najbardziej popularna wtyczka, która poprawia pozycję strony. Jest prosta w obsłudze. Wtyczka pomoże zoptymalizować wpis pod kątem SEO.

WP-PostViews – wtyczka ta zlicza wejścia na dany post. Dzięki niej właściciel strony dowie się, jak duże zainteresowanie wzbudził dany post.

Oprócz instalacji wtyczek podczas pozycjonowania wordpress należy przede wszystkim tworzyć unikalną treść. Oczywiście należy zadbać o to, aby artykuły nie były zbyt, krótkie. Tytuł musi zawierać słowo kluczowe. Najlepiej, żeby znalazło się ono także w nagłówku H1, H2 i H3. Linkowaniem do naszej strony również możemy pomóc w pozycjonowaniu wordpress.

Zleć specjalistom pozycjonowanie wordpress

Wymienione wyżej metody to tylko przykład pozycjonowania. Jest ono bardziej złożone i wymaga dużo czasu. Jeżeli nie znasz się na pozycjonowaniu wordpress możesz je zlecić specjalistom. Profesjonaliści dobrze znają tajniki pozycjonowania. Pomogą uzyskać dobrą pozycję strony w wyszukiwarkach.

 

Źródło: Sirius PRO

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  marta Sierpień 13, 2019

  Warto zadbać o widoczność swojej strony w google. Optymalizacja strony – https://dolp.pl/optymalizacja-stron/ pomaga w zdobywaniu wysokich pozycji w wyszukiwarce.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *