Ptaki – cudaki i inne zwierzaki

Coraz częściej bajki są oglądane na ekranach telewizorów czy monitorach komputerów, jednak książeczki starają się za wszelką cenę wrócić do łask dzieci. Kolory, obrazki, historyjki w nich opowiedziane oraz głos rodzica — to wszystko, co spowoduje, aby dziecko zaciekawiło się właśnie bajką w wydaniu papierowym, a nie animacją.

Właśnie taką książką są „Ptaki – cudaki i inne zwierzaki” autorstwa Adama Cichego, które składają się z trzech bajek. Wierszowane bajeczki, które porwą najmłodszych czytelników w niezwykle barwny świat ptaków i zwierząt. O czym marzy mały Wróbelek i co wciąż kracze Wrona, dzieci dowiedzą się podczas czytania lub słuchania tej niezwykłej książeczki. Jest to świetna propozycja, która bez wątpienia zaciekawi każdego młodego odkrywcę świata. Wierszowane rymowanki bardzo szybko wpadają w ucho, dzięki czemu dziecko łatwo zapamiętuje nazwy ptaków oraz ich charakterystyczne cechy. Prosty, lekki i humorystyczny język sprawi, że dzieci będą oczarowane i zafascynowane bajkami.

Wśród ptaków mamy wielu utalentowanych śpiewaków, ale któremu należy się palma pierwszeństwa? Który z ptasich bohaterów jest nieznośnym gadułą, a który największym milczkiem? Kto jest najlepszym lotnikiem, a kto zapalonym wędkarzem? Który z ptaków jest pilnym uczniem, a któremu w głowie tylko figle i psoty?

Tego najmłodsi dowiedzą się z książki napisanej przez Adama Cichego.

No votes yet.
Please wait...
tylkorelaks.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *