Wyrok Nocy z serii Pętla Czasu – Mateusza Dydyny

Powieść z gatunku fantasy, opowiadająca o losach licealisty obdarzonego boską wszechmocą. Jedna myśl tego młodzieńca może unicestwić wszechświat!

Główny bohater powieści to Franek, który zdaje się zwyczajnym młodzieńcem. Nie minie jednak moment, a przekonamy się o jego niezwykłości. Los postawi na jego drodze Anastazję, dawną koleżankę z dzieciństwa, która okaże się jego przewodniczką po świecie snu.

Kim jesteś? Dokąd zmierzasz? Budzisz się co rano w jakimś celu. Inaczej ten trud byłby daremny. Dźwiganie egzystencji niepotrzebne. Bezproduktywne. Dążysz do czegoś. Czy jesteś stary, czy młody – masz kierunek prosty, choć odległy. Bo tylko takie ostają się w pędzie codzienności. Pragniesz i to trzyma cię przy życiu. Bez tego nie byłbyś w stanie istnieć. I to główny powód, dla którego opowiadam tę historię. Aby nie dać umrzeć marzeniom. Aby przedłużyć choćby przez chwilę ogrom tych zjawisk.

Gdy Franek zapada w sen w raz z Anastazją przenosi się do innego świata. W tej przestrzeni może zdarzyć się wszystko, dlatego powinni zachować ostrożność.  Niestety czujność Franka zawiedzie, przez co Anastazja przemieni się w żądną krwi bestię. Od tej pory jej filigranowa fizyczność skrywać będzie istotę pragnącą jego śmierci…

Po przebudzeniu Franek niczego nie pamięta i zakochuje się w Anastazji. Tak toczy ten dwulicowy bój uczuć. Za dnia kocha dziewczynę, a w nocy walczy z nią na śmierć i życie…

Odwiedź stronę autora na FB

https://www.facebook.com/byMateuszDydyna

Wydawnictwo Psychoskok poleca książkę Mateusza Dydyny

Wyrok Nocy z serii Pętla Czasu

http://www.ebooki123.pl/wyrok-nocy-z-serii-petla-czasu_p662

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *