GastronomiaHobbyInnePolecamyPolecane wiadomościSpołeczeństwo

Słodki drobiazg prosto z serca… dla kochanych dziadków

Zatrzymaj się w biegu i zadbaj, by zbliżający się Dzień Babci i Dziadka zyskał wyjątkowo słodki charakter. Wystarczy drobiazg, ot tak … prosto z serca.

Nie trzeba wiele, by popołudniowa herbatka u dziadków przemieniła się w magiczne chwile wspomnień. Odłóż na chwilę telefon, wyskocz z sieci i poświęć sto procent swojej uwagi najbliższym. Podaruj swój czas i zaangażowanie a z nimi… słodki drobiazg – własnoręcznie upieczoną lub udekorowaną babeczkę, pucharek aksamitnego budyniu czy kawałek pysznej karpatki. Nie musisz być mistrzem cukiernictwa! Liczą się chęci, a o efekt zadba Delecta.

Pielęgnując relacje z dziadkami, wzbogacasz swoją codzienność o chwile, które z czasem nabierają ogromnego znaczenia. Świadomość własnych korzeni buduje poczucie tożsamości, staje się punktem oparcia w pędzącym świecie nietrwałych wartości.

Kulinarnych inspiracji szukaj na: www.delektujemy.pl

Podpowiadamy…

Pyszne, mocno czekoladowe muffinki przygotujesz sięgając po Babeczki na 1001 sposób Delecta. Wystarczą podstawowe składniki i…. odrobina dobrych chęci. By nadać wypiekom naturalnie smaczne wykończenie, sięgnij po płatki czekoladowe z linii Decorada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *