Seks dla Polaków – nie tylko w związku

Na przestrzeni ostatnich kilku lat zdecydowanie zmieniło się podejście Polek i Polaków do seksu. Powoli przestaje on być tematem tabu i staje się bliższy każdemu z nas. Potrafimy rozmawiać o naszych wątpliwościach, marzeniach i problemach seksualnych z przyjaciółkami i przede wszystkim z partnerem lub partnerką. To duży przełom w życiu seksualnym Polaków. Jak podchodzimy do kwestii seksu bez zobowiązań?

Sposób na przygodę erotyczną

Seks bez zobowiązań jest pasjonujący, wywołuje ekscytację i dla wielu z nas jest przygodą, o której marzymy. Co więcej, Polacy zaczynają realizować takie marzenia i nie wstydzą się o tym mówić. Sfera seksualności jest ważna w życiu, a brak zaspokojenia na tym polu wywołuje frustrację. Według portalu C-Date, aż 34 proc. Polaków uważa seks z całkowicie obcą sobie osobą za ekscytujący. Takie wypowiedzi wyrażają nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Z grupy osób, które chętnie uprawiają przygodny seks 60 proc. to panowie. Dodatkowo, 16 proc. badanych mężczyzn i 9 proc. kobiet potwierdziło, że uprawiało seks z wieloma nieznajomymi partnerami.

woman-674977_1280To okazja, aby zwiększyć swoje doświadczenie seksualne, zrealizować fantazje erotyczne czy poznać kogoś wyjątkowego. Przygodny seks może mieć bowiem „dalszy ciąg”, choć nie często ma to miejsce. Podczas takich spotkań można skorzystać z licznych akcesoriów. Jeśli obie strony wyrażają na to zgodę, akcesoria erotyczne mogą być włączone do seksu z satysfakcją tak dla kobiety, jak i mężczyzny. Można je wybrać m.in. w sklepie eRozkosz. Akcesoria erotyczne nie są przeznaczone wyłącznie dla singli, ale i dla par. Nawet wibrator czy dildo może być stosowany podczas seksu, dzięki czemu partnerzy mogą wznieść się na wyżyny satysfakcji seksualnej.

Seks na żywo, randka przez internet

Partnerów seksualnych Polacy poszukują już nie tylko w klubach, na dyskotece czy w kawiarniach i w barach. Znacznie prościej kogoś poznać, także w celu uprawiania seksu, na portalach randkowych. Internet jest ułatwieniem dla rozwoju i urozmaicania życia seksualnego Polaków. Osoby, które chcą znaleźć partnera do seksu na jedną noc, mogą skorzystać z licznych serwisów internetowych, które powstają wyłącznie w celu ułatwienia niezobowiązującego seksu.

Seks przestaje być utożsamiany z koniecznością bycia w związku czy w małżeństwie. Coraz częściej jest on traktowany jako czynność fizjologiczna, a mężczyźni i kobiety dają ujścia swoim żądzom w różny sposób.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *