Praca z pasją – konkurs

Do 14 października trwa wyjątkowy konkurs Zielonej Linii. Pokaż, jak pracujesz z pasją, robisz to, co kochasz i wygraj cenne zestawy gadżetów Zielonej Linii!

„Poszukaj sytuacji, w której Twoja praca będzie dawała Ci tyle szczęścia, co Twój wolny czas” powiedział kiedyś Edward L. Barnys. Zielona Linia szuka osób, którzy te słowa wzięli sobie głęboko do serca i znaleźli… pracę marzeń! Historie mogą być różne: etat w wymarzonej korporacji, własna firma, praca w domu, a może blogowanie? Niezależnie od tego, w jaki sposób spełniasz się zawodowo, pokaż nam to! Twój przykład może stać się inspiracją dla innych!

Konkurs pt. „Praca z pasją” jest organizowany na facebookowym profilu ZL, dostępnym pod adresem: https://www.facebook.com/zielonalinia19524. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym dodać wpis lub zdjęcie w formie komentarza, który będzie ilustrował odpowiedź na pytania: W jakiś sposób odmieniłeś/aś swoje życie zawodowe tak, aby codziennie z radością zaczynać „pracę”? Jak pracujesz z pasją?

Najciekawsze, najbardziej kreatywne komentarze i zdjęcia zostaną nagrodzone atrakcyjnymi zestawami gadżetów z logo Zielonej Linii. Wyboru zwycięzcy dokona Komisja Konkursowa, składająca się z pracowników Centrum Informacyjnego Służb Zatrudnienia Zielona Linia. W ramach konkursu przewidziano jedną nagrodę główną i cztery nagrody pocieszenia. Autor najciekawszego wpisu oprócz zestawu gadżetów Zielonej Linii otrzyma dodatkowo zestaw przyborów komputerowych.

Konkurs jest realizowany okresie od 28.09.2015 r. do 14.10.2015 r., do godz. 23.59. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek, 16.10.2015 r. w serwisie internetowym Zielonej Linii.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na podanie danych osobowych, niezbędnych do wysłania nagrody.

Warto wziąć udział w konkursie i zainspirować innych swoim przykładem życia pełnego pasji!

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *