Nowoczesny design bezpieczeństwa urządzeń

Firmy produkujące różnego rodzaju etui ochronne na telefony, laptopy czy tablety prześcigają się w coraz odważniejszym designie, włączając do swoich produktów nowe rozwiązania już nie tylko technologiczne, ale i te nadążające za modą. Powstało zatem nowe zjawisko – moda w bezpieczeństwie urządzeń.

qfexevwkfdSame plusy
Niesie to za sobą praktycznie same plusy. To, że urządzenia powinny być chronione za pomocą etui nie stanowi pola do dyskusji. Można by je nawet porównać z okularami – wymagają etui, szkło należy czyścić, a rysy i uderzenia mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z przedmiotu. Jeżeli więc bezpieczeństwo użytkowania idzie w parze z ładnym wyglądem dzierżonego przez nas przedmiotu – tylko się cieszyć. A wygląd może być przeróżny.

Dla każdego coś miłego
Można na przykład dobierać kolor etui do aktualnej kreacji. Etui na smartfon staje się po prostu ozdobą, która przy okazji, wraz w folią ochronną broni obudowę telefonu przed uporczywym działaniem znajdujących si w tej samej torbie kluczy, szminek, klamer od pasków, perfum, czy innych twardych przedmiotów mogących uszkodzić urządzenie przy użyciu siły tarcia.
Produkowane obecnie telefony są w dużej mierze arcydziełem pod względem estetycznym. Flagowiec od HTC, Apple, czy Samsunga w zasadzie nie potrzebuje upiększania, przydałaby mu się jednak ochrona. Producenci etui wychodzą naprzeciw również takim potrzebom klienta produkując przeźroczystą ochronę urządzenia. Takie bardzo cienkie etui z pewnością przypasuje użytkownikom, którzy cenią sobie odporność urządzenia na rysy, a jednocześnie nie chcieliby zakrywać „wrodzonego” piękna swojego nowego nabytku.

Warto przyjrzeć się produktom dostępnym na rynku ze względu na ich olbrzymią gamę. Z punktu widzenia bezpieczeństwa urządzenia nie ma większego znaczenia, czy będzie to etui wykonane ze skóry, plastiku, aluminium, czy innego metalu, jak hartowana stal. Może to być wersja z klapką, chroniąca przy okazji ekran, może również to być bardzo ekskluzywna wersja etui wysadzana drogimi kamieniami, czy posiadająca specjalne funkcje takie, jak dodatkowa bateria. Istotne jest to, aby zapewniła bezpieczeństwo naszemu urządzeniu. Czasy, gdy etui spełniało tylko jedną rolę, a mianowicie ochronę, już minęły, a walka z konkurencją poszła raczej w stronę mody. Ważne w tym wszystkim jest jednak niezapominanie o tym, że poza wyglądem etui ma stanowić ochronę telefonu. Sprawdzone i oryginalne etui zakupisz na http://eturon.pl/ – będziesz zadowolony z tego wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *