QuaTes Brązowym Partnerem TESTINGCUP 2015

Odbywające się w dniach 11 – 13 maja 2015 roku we Wrocławiu Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania TESTINGCUP 2015 są trzecią odsłoną jedynych zawodów testerskich na świecie. Brązowym partnerem tegorocznej edycji została firma QuaTes z Wrocławia.

Działalność firmy QuaTes jest ściśle powiązana z tematyką Mistrzostw TestingCup. Skupia się na współpracy z firmami, które chcą wdrożyć systemy informatyczne do zarządzania płacami, kadrami oraz czasem pracy. QuaTes pomaga w testowaniu rozwiązań wdrażanych do firm oraz koordynowaniu zmian procesowych, które towarzyszą implementacji nowych systemów. Dzięki zespołowi doświadczonych profesjonalistów, składających się z konsultantów SAP, certyfikowanych testerów oprogramowania, kierowników projektów oraz specjalistów od komunikacji i szkoleń, każda zmiana związana z wdrożeniem systemu jest ściśle nadzorowana, gruntownie testowana i poddawana ciągłej ewaluacji, w taki sposób, aby dostarczyć Klientowi usługę najwyższej jakości, minimalizując przy tym koszty wdrażania zmian.

Brązowe partnerstwo w wydarzeniu, jakim są Mistrzostwa TestingCup 2015, są dla QuaTes przede wszystkim szansą, aby dotrzeć ze swoim komunikatem do ponad 300 testerów z całej Polski, którzy zadeklarowali udział w wydarzeniu.

Jak komentuje Agnieszka Światowa, Prezes Quates: „TestingCup jest dla nas również szansą, aby rozpowszechnić wśród potencjalnych Klientów informacje o jednej z naszych czołowych usług, jaką są akredytowane szkolenia certyfikacyjne ISTQB. Jesteśmy jedynym na Dolnym Śląsku dostawcą takich szkoleń, akredytowanym przez Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych (SJSI). Jako jedyna firma w Polsce dysponujemy akredytowanymi materiałami w języku angielskim”.

W ramach Brązowego Pakietu Partnerskiego, QuaTes udostępni uczestnikom wydarzenia materiały informacyjne oraz autorską grę logiczną „Become a Testing Star!”.

Więcej informacji o firmie QuaTes na stronie www.quates.pl

Więcej informacji o Mistrzostwach TestingCup www.testingcup.pl

QuaTes jest firmą dostarczającą usługę wdrażania systemów informatycznych do zarządzania kadrami, płacami, czasem pracy lub podróżami służbowymi do obsługi pracowników. QuaTes skupia się na obszarze testów systemowych i pomaga przyszłym użytkownikom w ich przeprowadzeniu lub nawet wyręcza ich w zaplanowaniu i wykonaniu walidacji. Firma planuje i przeprowadza zmiany procesowe sprzyjające bardziej efektywnym wdrożeniom nowych systemów. Zarządza również zmianą, aby pomóc w jak najefektywniejszym i bezbolesnym wprowadzeniu nowych procesów w organizacji.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *