Kobiety dzielą się Sekretami

Sposób na krojenie cebuli bez urojenia łzy, puszyste kotlety czy podkreślenie smaku czekolady przez ostatnie trzy tygodnie na fan page`u „Sekrety mojej kuchni” trwało zbieranie kulinarnych tajemnic. Stworzyły one unikalną bazę, do której w każdej chwili mogą zajrzeć pasjonaci gotowania. A teraz, aby świat kulinarnych sekretów stał się jeszcze większy, a gotowanie łatwiejsze, Vegeta zaprasza do kolejnej zabawy!

Od 23 kwietnia przez kolejne tygodnie na odwiedzanych codziennie przez internautów stronach będą pojawiają się tajemnicze znaczki ze znanym wszystkim kucharzem Vegety. Kliknięcie w taki banner umożliwi zdobycie punktów. A odkrycie, jak największej liczby takich znaczków przybliży uczestników zabawy do zdobycia atrakcyjnych nagród!

Ponadto użytkownicy zalogowani na stronie sekrety.vegeta.pl lub na fan page`u marki na Facebooku nagradzani będą punktami również za zakup produktów Vegeta W Smak, dodawanie przepisów do bazy czy zaproszenie znajomych do zabawy. Cała akcja umożliwi nam stworzenie największego internetowego świata pełnego sekretów, smaku, zaufania i wzajemnego kulinarnego wsparcia.

Rekordziści, którzy w ciągu tygodnia uzbierają największą liczbę punktów otrzymają atrakcyjne nagrody kulinarne – między innymi blendery Kitchen Aid, bony podarunkowe do sklepu z artykułami kuchennymi Duka oraz kupony na kurs gotowania w szkole Kurta Schellera.

Każdy może przyczynić się do stworzenia razem z Vegetą miejsca, gdzie będzie można dzielić się kulinarnymi tajemnicami, rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi!

Zapraszamy do zabawy!

Logowanie do konkursu oraz więcej informacji znajdziecie w sieci: www.sekrety.vegeta.pl oraz  www.facebook.com/sekretymojejkuchni

 

Podravka – firma z prawie 80-letnią tradycją, będąca jednym z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Najbardziej znanym produktem chorwackiego koncernu jest wprowadzona w 1959 roku marka Vegeta. Obecnie w ofercie Podravki znajduje się szeroka gama produktów spożywczych: przyprawy, dodatki do potraw, przetwory mięsne i warzywne, dania gotowe, makarony, odżywki dla dzieci, słodycze, herbaty oraz napoje. Należące do Podravki linie produkcyjne Vegety oraz marek Lino, Dolcea i Kviki posiadają certyfikat ISO 9001:2000. Obecnie firma Podravka sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na całym świecie. Największa fabryka koncernu na terenie UE znajduje się w  Kostrzynie nad Odrą.

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *