InneSport

Bądź mistrzem na polu golfowym z zegarkiem TomTom

 Firma TomTom wprowadziła na rynek sportowy zegarek o nazwie TomTom Golfer, wyposażony w GPS. Zaprojektowano go, by ułatwić grę na polu. Unikalne grafiki zastosowane w zegarku prezentują dane dotyczące odległości gracza do wybranego przez niego miejsca na polu oraz informują o ewentualnych przeszkodach – zagrożeniach w postaci bunkrów (obszarów z piaskiem) czy zbiorników wodnych.TomTom Golfer na dużym wyświetlaczu prezentuje w sposób graficzny kluczowe informacje dotyczące ponad 34 tysięcy pól golfowych zlokalizowanych na całym świecie. Dane o pozycji są aktualizowane na bieżąco za pośrednictwem unikalnej mobilnej aplikacji, dzięki czemu golfiści są pewni, że w trakcie gry z wyprzedzeniem odczytają informacje o ukształtowaniu terenu.

Wiedza o czekających golfistów wyzwaniach na polu pozwoli im na uzyskanie lepszych wyników” – mówi CorinneVigreux, dyrektor zarządzający TomTomConsumer. Przejrzyste grafiki w zegarku TomTom Golfer obrazujące krytyczne punkty na polu ułatwiają golfistompodejmowanie trafnychdecyzji ii usprawniają ich grę”.

TomTom Golfer zaprojektowano z myślą o golfistach, dbając o jego niewielką wagę i smukły wygląd. Zegarek korzystaz technologii GPS, aby automatycznie rozpoznając pobliskie pola
i lokalizująckolejne dołki. Golfista możerównieżśledzićwynik,odległości i czasrundy. Zegarek TomTom Golfer można już zamawiać za pośrednictwem strony http://www.tomtom.com/pl_pl/products/your-sports/golf/golfer-gps-watch/grey-green/index.jsp w cenie 999 zł.

 

Specyfikacja

TomTom Golfer

Właściwości

 

Czas pracy na baterii

Do 10 godzin (w trybie GPS)

Rozmiar wyświetlacza

22×25 mm

Rozdzielczość wyświetlacza

144×168

Grubość

11,5 mm

Waga

53 g

Układ pozycjonowania

 

Systemy pozycjonowania

GPS + GLONASS

Wspomaganie pozycjonowania

Przez PC

Klasa wodoodporności

 

Wodoodporny

50 m (5 ATM)

Pomiary

 

Dystans/kalorie

Tak

Czas trwania rundy

Tak

Cyfrowe karty z wynikami

Do 20 rund

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *