Światowa sprzedaż skanerów Fujitsu ScanSnap przekroczyła liczbę trzech milionów sztuk

Nowy kamień milowy w rozwoju serii ScanSnap

Światowa sprzedaż skanerów Fujitsu ScanSnap przekroczyła liczbę trzech milionów sztuk

  • Historia sukcesu skanerów ScanSnap rozpoczęła się w roku 2001, pierwsze dwa miliony urządzeń sprzedano do czerwca 2012 r.

  • Kolejny milion skanerów ScanSnap sprzedano w mniej niż dwa lata

  • Klucz do sukcesu: spełnianie oczekiwań klientów.

 Światowa sprzedaż serii skanerów Fujitsu ScanSnap przekroczyła liczbę trzech milionów sztuk, co stanowi kolejny kamień milowy w historii sukcesu tej linii produktowej osobistych skanerów dokumentowych. Pierwsze dwa miliony skanerów ScanSnap zostały sprzedane w okresie od lipca 2001 roku do czerwca 2012 roku, a w niespełna dwa lata później Fujitsu osiągnęło liczbę trzech milionów sprzedanych sztuk. Dzięki temu ScanSnap zostało drugą najlepiej sprzedającą się serią skanerów dokumentowych w historii, ustępując jedynie serii fi Fujitsu — profesjonalnym skanerom do zarządzania dokumentami.

„Coraz więcej przedsiębiorstw, zwłaszcza małych i średnich, dostrzega potrzebę stosowania rozwiązań do zarządzania dokumentami i widzi korzyści płynące z digitalizacji dokumentów”, mówi Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Spełnianie oczekiwań klientów jest dla nas najważniejsze, a osiągamy to poprzez dostarczanie łatwych w użyciu rozwiązań, innowacyjnych technologii i najwyższej jakości obsługi klienta. Oto sekret wzrostu sprzedaży urządzeń ScanSnap, my zaś staramy się bazować na zaufaniu, jakim klienci na całym świecie obdarzają serię ScanSnap”.

Seria osobistych skanerów dokumentowych ScanSnap narzuca tempo innowacji w technologii. Pierwszy skaner Fujitsu ScanSnap firma PFU wprowadziła w lipcu 2001 roku. Od tego momentu PFU zachwyca klientów na całym świecie, osiągając globalną sprzedaż na poziomie miliona sztuk w grudniu 2009 roku, dwóch milionów sztuk na koniec czerwca 2012 roku i trzech milionów na koniec kwietnia 2014 roku.

Misją PFU jest zaspokajanie zmieniających się potrzeb klientów, dlatego seria ScanSnap rozwijana jest tak, by dopasować ją do wymogów różnych rynków i oczekiwań odbiorców, a uzyskane w ten sposób produkty wspierają przedsięwzięcia biznesowe i codzienne życie szerokiego grona użytkowników.

Więcej informacji o serii ScanSnap można znaleźć tutaj:

www.scansnapit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *