„Lajkuj” i oszczędzaj, czyli Witek’s oferuje zniżki wszystkim swoim fanom na Facebooku

Witek’s dba o swoich fanów. Już prawie 9 tysięcy osób polubiło profil firmy na Facebooku, a dla każdego z użytkowników przygotowano atrakcyjną propozycję, czyli kupony rabatowe, dzięki którym taniej zakupisz eleganckie serwisy obiadowe, obrusy, sztućce i setki innych niezwykłych produktów przydatnych w każdym domu. Aby otrzymać 5-procentową zniżkę na cały asortyment, wystarczy „zalajkować” profil i kliknąć pobierz kupon.

Co ważne, aplikacja posiada opcję uniemożliwiającą jej publikowanie postów na Facebooku. Zadowoleni Klienci firmy Witek’s są więc bezpieczni w sieci. Z realizacją bonów również nie będzie problemu, ponieważ można tego dokonać w jednym z kilkunastu sklepów z terenu całej Polski. Mapę placówek wraz z godzinami otwarcia i danymi teleadresowymi znajdziesz na stronie http://witeks.pl.

Pod podanym adresem umieszczono także odnośnik do innego innowacyjnego rozwiązania – bloga, działającego pod hasłem Witek’s: Piękno. Styl. Nowoczesność. W czterech kategoriach (Nasza firma, Inspiracje, Stylowy poradnik, Dla restauracji i hoteli) systematycznie publikowane są ciekawe i użyteczne wpisy. Fachowe artykuły poruszają tematy takie jak: właściwe ułożenie sztućców, sekrety ceramiki z Bolesławca, dekorowanie porcelany, aranżacja kolorowej kuchni, kultura picia piwa, rodzaje talerzy, sposoby konserwacji kryształów czy użytkowanie produktów zdobionych platyną bądź złotem.

Na bieżąco warto śledzić nie tylko publikacje, ale i stronę główną, gdzie można natrafić na inne zniżki. Półmetek osiągnęła Promocja Wiosenno-Letnia. Tylko do końca sierpnia za każdy jednorazowy zakup powyżej 500 złotych otrzymasz w zamian kupon w wysokości 50 zł, który można przeznaczyć na kupno produktu, o jakim od dawna marzyłeś.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *