Łazienka pełna relaksu

 

Niezbędna chwila relaksu pełna odprężenia dla ciała i duszy kojarząca się kiedyś tylko z wizytą w salonie masażu, czy strefie SPA dostępna może być już po przekroczeniu progu łazienki. Dzięki domowej saunie, kabinie parowej, czy wannie z hydromasażem z opcjami aromaterapii i chromoterapii, można w domowym zaciszu stworzyć oazę Wellness i po męczącym dniu nabrać odporności i sił. WS lx AVII z kolorami 2008

Zbawienne właściwości wody wykorzystywano już w czasach starożytnych. Współczesny hydromasaż to połączenie zalet masażu tradycyjnego z relaksującymi właściwościami ciepłej kąpieli. Jego wielostronne oddziaływanie na organizm ludzki spowodowane jest zarówno siłą wyporu, ciśnieniem wody, temperaturą, jak i wielkością pęcherzyków wody. Hydromasaż ma dużo większą siłę oddziaływania niż tradycyjny masaż. Masowanie ciała silnymi strumieniami wody, czy powietrza, wpływa korzystnie na ukrwienie skóry, usuwa zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa kojąco na układ nerwowy i psychikę człowieka. Udowodniono, że kąpiel z hydromasażem przynosi pozytywne skutki w leczeniu schorzeń aparatu ruchowego. Korzystanie z tego zabiegu nie tylko poprawia samopoczucie i działa ożywczo na organizm, ale pozwala także utrzymać dobrą formę i zgrabną sylwetkę.

W ofercie Sanplast SA dostępnych jest kilka systemów do hydromasażu. Możemy je podzielić na systemy powietrzne: Classic, Free Line, Comfort, systemy wodne: Basic, Classic, Free Line, Comfort, a także wodno- powietrzne: Basic, Classic, Free Line, Comfort. Ze względu na swoje preferencje, jak i kształt naszej wanny, możemy wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się zbawiennymi walorami kąpieli w zaciszu własnego domu.

Dodatkowo, aby nasz relaks był jeszcze pełniejszy można wyposażyć je w opcje aromaterapii, czy chromoterapii. Olejki  eteryczne stosowane w aromaterapii mają na celu przede wszystkim, poprawę samopoczucia i wyglądu skóry. Sanplast proponuje trzy warianty zapachów: relaksujące połączenie traw Palmarosa i cytrynowej z drzewem różanym, orzeźwiającą mieszankę eukaliptusa, rozmarynu i sosny syberyjskiej oraz zmysłową kombinację paczuli, szałwii, rozmarynu oraz kwiatów ylang-ylang.

Kolejnym dodatkiem może być chromoterapia. Leczenie barwami, wspomaga leczenie wielu chorób, m. in. układu pokarmowego, oddechowego i krążenia, nerwobóli, nerwicy i depresji psychicznej.  Sanplast S.A. oferuje terapię ośmioma kolorami emitowanymi przez dwa punkty świetlne LED. Każdy z kolorów pozwoli na osiągnięcie określonego efektu. Dzięki elektronicznemu panelowi sterującemu mamy możliwość wyboru jednego z trzech programów automatycznych: rotacyjnego, energetyzującego, a także relaksacyjnego.

Zbawiennie na nasz organizm mogą wpłynąć seanse w saunie, czy kabinie parowo-hydromasażowej. Podwyższająca się temperatura ciała wpływa na polepszenie przemiany materii, pomaga usuwać toksyny z organizmu, zaś wzmożony wysiłek naczyń krwionośnych i gruczołów skóry poprawia krążenie krwi. Naprzemienny rytm gorących i chłodnych natrysków skutecznie hartuje organizm. Kabina parowo-hydromasażowa Space Line marki Sanplast dostarczy niezwykłych wrażeń podczas odprężających kąpieli prysznicowych. Minimalna ilość profili oraz detali zastosowanych w kabinie, daje wrażenie przestrzenności i sprawia, że produkt idealnie wpasuje się do wnętrza pokoju kąpielowego. W czasie działania kąpieli można uruchomić funkcję biczów szkockich z deszczownicy, które wzmacniają nasz organizm i uodparniają na infekcje.  Dlatego też wyposażenie salonu łazienkowego w kabinę parową to inwestycja nie tylko w nasz wygląd, ale także zdrowie.

Każda osoba znajduje sobie inny sposób na odpoczynek, każdemu, bowiem co innego sprawia przyjemność i przynosi rzeczywisty relaks. Zadbaj o siebie i stwórz sobie miejsce pełne harmonii, swoją prywatną strefę relaksu w Twoim pokoju kąpielowym.

No votes yet.
Please wait...
Tomasz Turski

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *