Bądź na bieżąco – bądź zdrów!

W Polsce praktycznie każdego dnia odbywają się najróżniejsze akcje profilaktyczne, część z nich organizowana jest przez prywatne placówki medyczne, a część przez miasta, w ramach promocji zdrowia dla mieszkańców. Warto wiedzieć, gdzie i co się dzieje pod względem badań.

W ramach organizowanych akcji można zrobić coraz więcej. Już nie tylko pomiar ciśnienia krwi, badanie na cukier czy przegląd jamy ustnej, obecnie można wykonać USG jamy brzusznej, badanie dopplerowskie tętnic kończyn dolnych czy mammografię.  W ramach darmowych badań wykonuje się  również ocenę zmian skórnych na ciele, badania tarczycy czy serca. Coraz więcej badań, to coraz większe możliwości, aby szybko wyłapać niepokojące zmiany, bądź też wprowadzić w życie prozdrowotne zmiany.

1280927_ticked_checkboxPo to, aby wziąć udział w festynach zdrowotnych nie trzeba zbyt wiele, wystarczy chęć do przebadania się, a czasami telefoniczna bądź mailowa rejestracja na te bardziej specjalistyczne badania. Jednak na samym początku potrzebna jest nam wiedza, że akcje będą się odbywały w tym czy innym mieście, w wybranym terminie. Część ogłoszeń pojawia się w lokalnej prasie, na plakatach w środkach komunikacji miejskiej, a także rzecz oczywista w Internecie w serwisach medycznych oraz obowiązkowo na Facebooku – warto więc przeglądać ogłoszenia w różnych kanałach przekazu.

Również w serwisie www.ekliniki.pl znajdują się ogłoszenia o akcjach społecznych odbywających się na terenie całej Polski, dlatego gorąco zachęcamy do przeglądania ogłoszeń właśnie w tym serwisie. Każdy ma prawo korzystać z tego, co powszechne i ogólnodostępne.

Polecamy.

***
Serwis eKliniki.pl od lat prezentuje najróżniejsze typy klinik i ośrodków medycznych. W bazie znajdują się prezentacje klinik leczenia niepłodności, leczenia otyłości, a także wiele najróżniejszych klinik chirurgii plastycznej. W tym serwisie publikowane są informacje o akcjach profilaktycznych oraz o promocjach na najróżniejsze badania i zabiegi.

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *