Aforyzmy – kluczem do własnego sukcesu

Zwycięstwo to sposób myślenia” jest książką napisaną przez Bartosza Feifera, w której namawia on do czerpania siły z aforyzmów i cytatów sławnych ludzi.

zwyciestwo_to_sposob_myslenia_largeBartosz w 2011 roku jako młody chłopak uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, co przekreśliło jego szanse na uprawianie ukochanego hobby jakim było bieganie. Lekarze nie dawali mu szans na powrót do formy, cudem uniknął śmierci. Postanowił jednak, że się nie podda, odnalazł źródło, które dawało mu energię oraz motywację do dalszego działania. Okazały się nim aforyzmy pisarzy, znanych ludzi se świata sportu, polityki, kultury, którzy nie poddali się i odnieśli sukces. Pozytywne nastawienie jakie wykazywał Bartosz, ku zdziwieniu lekarzy, psychologa jak również wszystkich najbliższych pomogło mu wstać na nogi i umożliwiło powrót do sportu. W swej książce autor podzielić zebrane przez siebie złote myśli na rozdziały, aby mogły służyć także innym, lecz same aforyzmy nie zdziałają cudów, ale jak mówi: (…) aforyzm zapisany na kartce to nie wszystko, to nie gotowy przepis na sukces. Kluczem jest interpretacja, czyli Twoje myślenie. Jeśli wszystko połączysz w całość i nauczysz się korzystać z tego klucza, wtedy żadne drzwi nie będą przed Tobą zamknięte.”

Zapraszamy do lektury książki „Zwycięstwo to nie wszystko”, którą można nabyć w tym miejscu http://www.ebooki123.pl/zwyciestwo-to-sposob-myslenia_p324

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *