Kolejna edycja targów INVEST-HOTEL

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w kolejnej edycji Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL, która odbędzie się w dniach 29.09-2.10.2014 roku.

 

Targi INVEST-HOTEL zajmują znaczącą pozycję w kalendarzu wydarzeń wystawienniczych dla branży hotelowej.  Podążając za zmianami zachodzącymi na rynku oraz potrzebami uczestników tego wydarzenia, w tym roku targi hotelowe, a także odbywające się w tym samym czasie gastronomiczne oraz wyrobów spożywczych, promujemy pod jednym wspólnym hasłem HoReCa Poznań. Innowacyjne rozwiązania, nowości produktowe i technologiczne, a także usługi dla hotelu, kuchni i gastronomi, zostaną zaprezentowane w 5 halach targowych poświęconych kompleksowej ofercie z zakresu wyposażenia hotelu i restauracji.

Targi INVEST-HOTEL skierowane są do hotelarzy, inwestorów, architektów i projektantów wnętrz, przedstawicieli sanatorów, uzdrowisk, obiektów spa i wellenes, a także mniejszych ośrodków wypoczynkowych.

Do udziału w targach zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów mebli, oświetlenia, tekstyliów, armatury i ceramiki sanitarnej, systemów audiowizualnych i oświetleniowych, grzewczych, wentylacyjnych oraz  klimatyzacyjnych, przedstawicieli usług budowlanych i wykończeniowych, gastronomicznych, związanych z sektorem spa, odzieżą specjalistyczną i wyposażeniem okołohotelowym.

Targom, jak co roku, towarzyszyć będzie szereg merytorycznych spotkań, debat i konferencji dotyczących problemów i wyzwań branży hotelowej, w której wezmą udział znakomite polskie autorytety. Najbliższe targi to również doskonała okazja do poznania najnowszych trendów panujących w branży hotelowej i możliwość spotkania się wielu przedstawicieli biznesu.

Szczegółowe informacje na temat targów dostępne są na stronie www.investhotel.mtp.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *