Polska premiera „Zrodzonego w ogniu” z Christianem Balem na Cineman.pl

Już od 22 kwietnia na Cineman.pl internauci mogą zobaczyć „Zrodzonego w ogniu” z Christianem Balem, Zoe Saldaną i Woodym Harrelsonem. Najnowszy thriller Scotta Coopera (twórcy wielokrotnie nagradzanego „Szalonego serca”) dostępny jest premierowo, wyłącznie w ofercie Super Premium VOD – jeszcze przed polskim wydaniem DVD.
Akcja „Zrodzonego w ogniu” toczy się w pogrążonym w kryzysie, robotniczym miasteczku w Pensylwanii. Russel (Christian Bale) w dzień haruje w hucie, nocą pielęgnuje ciężko chorego ojca. Fatalny wypadek samochodowy powoduje, że Russel trafia do więzienia. Tymczasem jego młodszy brat, weteran wojny w Iraku Rodney (Casey Affleck) zadłuża się u bossa mafii niejakiego Johna Petty’ego (Willem Dafoe). Warunkiem spłaty długu jest udział Rodneya w nielegalnej walce organizowanej przez psychopatycznego bandytę, Harlana DeGroata (Woody Harrelson). Kiedy Rodney znika policja nie jest w stanie nic zrobić. Russel musi sam spróbować odnaleźć brata, ryzykując niedawno odzyskaną wolność, a nawet życie.

W rolach głównych gwiazdy Hollywood: Christian Bale (Oscar za „Fightera”, nominacja do Oscara 2014 w kategorii „najlepszy aktor pierwszoplanowy” za „American Hustle”) i Cassey Affleck („Ocean’s 13”). Partnerują im Forest Whitaker (Oscar za „Ostatniego króla Szkocji”), Zoe Saldana („Avatar”), Willem Dafoe oraz Woody Harrelson w znakomitej roli Harlana DeGroat.

W maju w wyjątkowej ofercie Super Premium VOD na Cineman.pl zostaną udostępnione kolejne premiery: od 6 maja będzie można obejrzeć film „Legenda Herkulesa” z Kellanem Lutzem, gwiazdą „Sagi Zmierzch”, a od 20 maja thriller „Odd Thomas: Pogromca zła” na podstawie bestsellera Deana Koontza. Każdy z filmów Użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć jeszcze przed polską premierą DVD, również w jakości HD.

Zwiastun i materiały dodatkowe:
www.cineman.pl/filmy/Filmy,Dramat,Thriller/Zrodzony-w-ogniu

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *