Musująca przyjemność na szczególne okazje

Henkell & Co. VINPOL Polska Sp. z o.o._Henkell-Rose

Subtelne w smaku, niezwykle łagodne, lecz przynoszące orzeźwienie i rozkosz dla podniebienia – tylko tak można scharakteryzować różowe wino musujące Henkell Rosé.

Jego wysublimowany smak ma swoje źródło w niezwykle starannym procesie produkcji. Specyficzny różowy kolor uzyskuje się dzięki wczesnemu usunięciu skórek czerwonych winogron z procesu fermentacji. To sekret niepowtarzalnej barwy i subtelnego owocowego smaku.

Różowe wino musujące Henkell Rosé idealnie nadaje się na różnego rodzaju uroczystości o szczególnym charakterze. Zaliczony egzamin, realizacja projektu, sukces na polu zawodowym, a może romantyczna kolacja we dwoje – w każdej sytuacji dobrze jest wznieść toast i rozkoszować się smakiem wina, które przywodzi na myśl skąpane w słońcu winnice. Lekkość i orzeźwienie, jakie przyniesie degustacja wina musującego Henkell Rosé na długo pozostaną w pamięci, a głęboko skrywane pragnienia wypłyną na powierzchnię. Schłodzone, podane w eleganckim kieliszku, z delikatnymi refleksami koloru pomarańczy wino musujące zaskoczy największych koneserów i znawców smaku. Wyrazisty zapach podkreśli ponadto jego pełny i świeży smak, a elegancka butelka jest zaś zachętą do obdarowania najbliższych wyjątkowym prezentem. Nowoczesność i klasyka to idealna para, którą odnaleźć można w butelce wina musującego Henkell Rosé.

Różowe wino musujące marki Henkell to luksus, na który pozwolić sobie może każdy. Łączy w sobie wyjątkowe walory smakowe, oryginalną i niebagatelną barwę oraz delikatność musujących bąbelków. Czy potrzeba czegoś więcej?

Henkell Rosé – pojemność 0,2 l i 0,75 l
Zawartość alkoholu: 11%
Sugerowana cena detaliczna: ok. 24 zł

 

Producent: www.henkell-polska.pl

No votes yet.
Please wait...
Tomasz Turski

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *