Certyfikat dla firmy Sanplast S.A.

Sanplast SA przykłada ogromną wagę do poszanowania środowiska w którym żyjemy. Dlatego też miło poinformować, że Sanplast otrzymał Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy. To kolejne wyróżnienie dla producenta wanien i kabin prysznicowych.   

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy przyznaje się firmom, promującym świadome zarządzanie zużytym sprzętem elektronicznym. W ten sposób wyróżnia się przedsiębiorstwa, dla których wartością jest ochrona środowiska oraz troska o przyszłość planety.Certyfikat

Firma Sanplast funkcjonuje od 1983 roku. W ciągu ponad trzydziestu lat przedsiębiorstwo bez przerwy rozwija się, aby spełniać wymagania swoich klientów. Prowadzenie przez Sanplast SA działalności w odpowiedzialny i zrównoważony sposób jest możliwe poprzez uwzględnianie w ich działalności aspektów społecznych oraz wdrażanie i stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji.  We wszystkich swoich działaniach przywiązuje on dużą wagę do ochrony środowiska. Wewnętrzne procedury gospodarowania wszystkimi materiałami używanymi w firmie pomagają zapobiegać zagrożeniom i awariom środowiskowym.

„Nasza firma od wielu lat na każdym etapie działalności podejmuje inicjatywy i rozwiązania mające na celu ograniczenie zanieczyszczenia środowiska.  Dlatego też staramy się prowadzić działalność w taki sposób, aby w najmniejszym stopniu wywierać negatywny wpływ na środowisko.”- dodaje Małgorzata Hulisz- specjalista ds. marketingu.

No votes yet.
Please wait...
Tomasz Turski

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *