Zapiekanka – ulubiona przekąska Polaków na promach DFDS Seaways

Linie promowe DFDS Seaways wprowadziły zapiekankę do menu restauracji “Food Express”! Legendarny polski fast food sprzedawany jest na promach pływających pomiędzy brytyjskim Dover Wielka Brytania a Dunkierką i Calais we Francji.

– Zapiekanka to wyjątkowy sposób podziękowania dla naszych wiernych polskich klientów, którzy często pytali o potrawy kojarzące się z Polską. – mówi Max Foster, dyrektor do spraw pasażerskich DFDS Seaways. – W menu restauracji samoobsługowej jest już schabowy z ziemniakami, a od dziś w “Food Express” można kupić zapiekanki. – dodaje Foster.

Chrupiące bagietki na ciepło, z serem, pieczarkami lub szynką przygotowywane są na bieżąco, przez szefów kuchni na pokładach promów pływających pomiędzy Wielką Brytanią a Francją.

Zapiekanki – w cenie £2.50 za sztukę – można kupić w kawiarni “Food Express”, w której sprzedawane są również inne przekąski oraz napoje.

– W przyszłości będziemy mieć więcej niespodzianek dla naszych polskich gości. – deklaruje M. Foster z DFDS Seaways.

O firmie DFDS Seaways

DFDS Seaways jest międzynarodowym operatorem żeglugi morskiej i częścią grupy DFDS, największego przedsiębiorstwa transportu morskiego w Północnej Europie. DFDS Seaways oferuje przewozy pasażerskie pomiędzy Wielką Brytanią i Francją, Holandią, Danią oraz Norwegią. Firma do 2010 roku działała pod nazwą Norfolkline i była wielokrotnie nagradzana za jakość usług na trasie Dover-Dunkierka przez brytyjską prasę, min. dzienniki The Guardian, Observer i The Daily Telegraph. Więcej informacji o DFDS Seaways znajduje się na stronie www.dfdsseaways.pl.

 

PR
AF

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *