„Labirynt”, „Diana”, „Piąta władza” premierowo w kwietniu na Cineman.pl

Kino Internetowe Cineman.pl w kwietniu poleca „Labirynt” – trzymający w napięciu thriller z rewelacyjnym duetem (Hugh Jackmanem i Jake Gyllenhaal) w rolach głównych. W serwisie Cineman.pl jest już także dostępny film „Piąta władza” o twórcach serwisu WikiLeaks.

„Labirynt” to najnowsze dzieło kanadyjskiego reżysera Denisa Villeneuve, nominowanego do Oscara za „Pogorzeliska”. Film uznany znalazł się w trójce najlepiej ocenianych filmów ubiegłorocznego festiwalu w Toronto, a Rogerowi Deakinsowi przyniósł kolejną nominację do Oscara za najlepsze zdjęcia. Hugh Jackman wcielił się tu w najbardziej dramatyczną rolę w swojej karierze – w rolę ojca, który zrobi wszystko, żeby odzyskać porwaną córkę. Zdesperowany przekroczy wszelkie granice – i prawa, i moralności. Partneruje mu rewelacyjny Jake Gyllenhaal jako detektyw Loki. W filmie wystąpili także: Terrence Howard, Maria Bello, Viola Davis, Paul Dano oraz nagrodzona Oscarem Melissa Leo.

Od pierwszego kwietnia w kinie internetowym Cineman.pl użytkownicy mogą również thriller „Piąta władza” o twórcach serwisu WikiLeaks. Film opowiada o wydarzeniach, które przeobraziły niszową stronę internetową w jedną z najpotężniejszych instytucji na świecie. WikiLeaks stała się źródłem największego skandalu politycznego ery Google’a i najpoważniejszego wycieku tajnych informacji i najpilniej strzeżonych sekretów od czasu afery Watergate. Stała się również najbardziej kontrowersyjną organizacją XXI wieku.

Od kwietnia na Cineman.pl jest dostępna również biografia najbardziej znanej kobiety świata – księżnej Diany, „Metro” – pierwszy rosyjski film katastroficzny na miarę Hollywood, wyróżnione Złotą Palmą na ostatnim festiwalu w Cannes dzieło Abdellatifa Kechiche’a „Życie Adeli: Rozdział 1 i 2” oraz film akcji „Ninja: Cień łzy” ze Scottem Adkinsem.

Jeszcze tylko do 7 kwietnia będzie można obejrzeć thriller „W obronie własnej” z Jasonem Stathamem według scenariusza Sylvestra Stallone. Film udostępniony premierowo tylko na VOD jeszcze przed polskim wydaniem DVD.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 900 filmów dostępnych online „na żądanie”. 370 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity.

Więcej na www.Cineman.pl

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *