Witek’s zbliża się do Klienta blogiem z przydatnymi poradami

Witek’s: Piękno. Styl. Nowoczesność – oto hasło promujące blog, który został uruchomiony przez firmę Witek’s, zajmującą się sprzedażą niezwykłych artykułów z porcelany czy szkła. Przedsiębiorstwo z siedzibą główną w podkrakowskiej Modlniczce, po raz kolejny udowadnia, że dostrzega potencjał nowych sposobów komunikacji z Klientem. Witek’s już od prawie dwóch lat ma swoją oficjalną stronę na Facebooku. Blog jest następnym elementem, przybliżającym firmę do konsumentów. Warto go śledzić z uwagi na dużą częstotliwość wpisów o poradnikowym charakterze, przydatnych w każdym domu.

Blog firmy Witek’s podzielono na cztery kategorie. W „Naszej firmie” znajdziemy posty przybliżające sieć sklepów Witek’s i jego właścicieli. „Inspiracje” to publikacje przedstawiające chociażby niezwykłą ceramikę z Bolesławca, zalety kolorowo urządzonej kuchni czy pomysły na aranżację wnętrz. Następną sekcję, czyli „Stylowy poradnik” doceni każda gospodyni domowa, ale i nie tylko. Pod wspomnianą zakładkę trafiają porady dotyczące składania obrusów, doboru kieliszków do wina, układania sztućców i wielu innych kwestii, użytecznych w życiu codziennym. Ostatnia kategoria jest skierowana do restauracji i hoteli. Oczywiście, każdy artykuł można komentować i zadawać pytania.

Firma Witek’s posiada Certyfikat Rzetelności, wystawiany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Działa w kilkunastu polskich miastach, będąc solidnym pracodawcą i godnym zaufania partnerem biznesowym. Witek’s jest również sponsorem wielu ciekawych inicjatyw, jak między innymi Warsztaty Kulinarne, organizowane pod patronatem Polskiej Akademii Kulinarnej z udziałem mistrzów kuchni.

Firma Witek’s działa na polskim rynku już od ponad 20 lat, prowadząc sieć specjalistycznych sklepów z szerokim wyborem porcelany, szkła i artykułów wyposażenia wnętrz. Przedsiębiorstwo współpracuje z renomowanymi producentami z Polski i za granicy, dużą część kolekcji stanowi asortyment produkowany na wyłączność, sygnowany luksusową marką MartGlass. Oferta Witeksu jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli branży HoReCa.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.witeks.pl.

 

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *