Zatańcz w reklamie Activii obok Shakiry

Wygraj udział w reklamie Activii  w nowej kampanii marki z Shakirą! Activia ogłasza konkurs dla wszystkich roztańczonych fanów marki! Tylko do 13 kwietnia jedyna szansa na debiut w telewizji u boku światowej gwiazdy.

Shakira, światowej sławy piosenkarka pop, znana z utworów takich jak: „Whenever, wherever” oraz „Waka waka”, niejednokrotnie pokazała, jak wspaniale tańczy. Jeśli i dla Ciebie taniec jest formą wyrażenia siebie i swojego dobrego samopoczucia oraz chcesz pojawić się w reklamie u boku Shakiry, weź udział w konkursie na profilu Activii na Facebooku https://www.facebook.com/activia.poland

Spraw, aby Twój brzuch się uśmiechnął

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie Activii? To nic trudnego! Pokaż nam taniec Twojego szczęśliwego brzucha! Jak? Wystarczy, że nagrasz krótki, maksymalnie 2-minutowy film, w którym zaprezentujesz, jak tańczysz, kiedy Ty i Twój brzuch jesteście zadowoleni. Film możesz zgłosić dwojako: umieszczając go w serwisie Youtube na prywatnym kanale lub w transwerze plików. Zwycięzcę konkursu już w maju będziemy mogli zobaczyć w reklamie telewizyjnej Activii u boku Shakiry. Dodatkowo wybrana osoba będzie miała okazję do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz otrzyma najnowszą płytę Shakiry. W puli nagród dodatkowych są egzemplarze najnowszego albumu kolumbijskiej artystki. Konkurs trwa do 13.04.2014., zaś zwycięzców poznamy już 16.04.2014.

Regulamin konkursu „Uśmiechnij swój brzuch z Shakirą” jest dostępy na stronie: http://tiny.pl/q4nr7

Globalna współpraca Activii z Shakirą

Activia rozpoczęła współpracę ze światową ikoną muzyki pop – Shakirą. Gwiazda została ambasadorką kampanii pod hasłem „Dobre samopoczucie bierze się ze środka”.

Uważam, że dbanie o zdrowie wewnętrzne jest kluczem do dobrego samopoczucia, a najlepszym sposobem dla mnie na wyrażenie tego, że czuję się dobrze, jest taniec” –zdradziła wokalistka.

Tłem muzycznym dla reklamy telewizyjnej jest nowa piosenka Shakiry „Dare (La la la)”, która znalazła się na jej najnowszej płycie „Shakira” Spełnij swoje marzenie z Activią i poczuj się jak gwiazda!

PR
AF

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *