Billennium wspiera TEDxWarsaw

Już 13 marca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się TEDxWarsaw – inspirujące wydarzenie organizowane pod marką TED. W tym roku firma informatyczna Billennium ponownie wspiera inicjatywę, która odbędzie się pod szyldem „Embrace the Other”.

Historia konferencji TED sięga 1984 roku, kiedy amerykański architekt i projektant Richard Wurman postanowił zebrać w jednym miejscu osoby, które chcą przekazać innym wiedzę o swoich przełomowych pomysłach i najnowszych osiągnięciach. W ciągu 30 lat na TED wystąpiło mnóstwo interesujących prelegentów, a wśród nich m.in.: Bill Gates, Stephen Hawking, Nelson Mandela, Colin Powell czy Larry Page i Sergiej Brin z Google.

TEDx to wydarzenia organizowane pod marką TED, które pozwalają lokalnym społecznościom na spotkania z ludźmi, których dokonania są inspirujące. To również świetna okazja do dyskusji i nawiązania wartościowych znajomości. W Warszawie odbędzie się piąta, jubileszowa edycja spotkania.

Billennium wspiera ciekawe inicjatywy, dlatego w tym roku po raz kolejny sponsorujemy TEDxWarsaw. Na scenie TEDx pojawiają się ciekawi ludzie ze świata nauki, biznesu, sztuki czy rozrywki, którzy dzielą się ze słuchaczami własnymi, często niesamowitymi i inspirującymi historiami. To naturalne, że staliśmy się częścią tego wydarzenia – mówi Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

Tegoroczna edycja odbędzie się 13 marca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Udział jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja. TEDxWarsaw cieszy się wielkim powodzeniem, a liczba zaproszeń jest ograniczona. Na wszystkich, którym nie uda się zasiąść na widowni czeka transmisja online: www.tedxwarsaw.com.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *