BiletyAutokarowe.pl: obsługa od rana do wieczora oraz w soboty

Portal www.BiletyAutokarowe.pl przedłużył godziny działania swojej infolinii. Teraz kupisz bilet telefonicznie wcześnie rano lub późnym popołudniem, a także w sobotę.

 Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00 – to nowe godziny działania infolinii BiletyAutokarowe.pl. Dotychczas linia była czynna tylko przez osiem godzin dziennie (9-17), zaś w weekendy pozostawała nieaktywna.

– Wprowadziliśmy zmiany, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wielu osobom trudno zająć się organizacją podróży w godzinach pracy – tłumaczy współwłaściciel portalu Mirosław Nikolin.

Poprzez infolinię można uzyskać informacje o ponad 300 tysiącach połączeń między Polską a resztą Europy, a także kupić bilety jednego z ponad 90 przewoźników. Zakup telefoniczny umożliwia płatność przelewem online lub tradycyjnym, wykonanym np. w banku albo okienku pocztowym. Odbiór biletu jest możliwy przez e-mail, choć serwis oferuje także wysyłkę biletu pocztą lub organizację odbioru w autokarze.

Niedawno portal BiletyAutokarowe.pl uruchomił również możliwość wyszukiwania przystanków autokarowych w Europie. Umieszczając wskaźnik na mapie Europy, wyświetlimy wszystkie znajdujące się w jego pobliżu przystanki.

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *