Ekstremalne emocje i ekstremalna wydajność – czyli HyperX na Intel Extreme Masters

Warszawa, 7 marca 2014 – Gwiazdy światowego gamingu, mecze pokazowe w World of War Planes i League of Legends oraz prezentacja najnowszych produktów dla graczy – te i wiele innych atrakcji czekają na miłośników gier komputerowych, którzy odwiedzą strefę HyperX podczas globalnego finału Intel Extreme Masters 2014. HyperX® jest filią Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci.

W dniach 14-16 marca w katowickim Spodku odbędzie się światowy finał Intel Extreme Masters 2014 – jednej z największych imprez gamingowych w Europie. HyperX, partner IEM 2014, przygotował dla zwiedzających szereg atrakcji. Od prezentacji najnowszych produktów zaprojektowanych z myślą o graczach, przez pokazy umiejętności jednych z najlepszych teamów gamingowych na świecie, po liczne konkursy dla zwiedzających – stoisko HyperX to obowiązkowy przystanek na trasie odwiedzających tegoroczną imprezę Intel Extreme Masters.

HyperX na IEM – gwiazdy e-sportu i gamingowe emocje na najwyższym poziomie

Na fanów e-sportu czekają na stoisku HyperX nie lada atrakcje. Będą mieli okazję spotkać gwiazdy światowego gamingu – Jaedonga z Team EG, herO i TaeJa z Team Liquid, Tefela z Team Dignitas oraz NaNiwa, reprezentującego Alliance. Nie zabraknie także zawodników drużyn Cloud 9 oraz World Elite – graczy League of Legends.

Zespół HyperX zaplanował dla odwiedzających liczne konkursy i atrakcje, w których do wygrania będą najnowsze produkty gamingowej marki HyperX. Osoby, które odwiedzą stoisko będą miały niepowtarzalną okazję, by zmierzyć się z profesjonalnymi graczami na wirtualnym polu bitwy gier League of Legends i World of War Planes. HyperX przygotował także coś dla miłośników ekstremalnej prędkości. Na stoisku firmy stanie symulator wyścigów. Każdego dnia 5 najszybszych kierowców odbierze atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Dla wszystkich tych, którym nie uda się odwiedzić stoiska HyperX na finałach Intel Extreme Masters 2014, firma przygotowała szereg konkursów na profilu marki na facebooku (https://www.facebook.com/KingstonHyperX) .

HyperX na IEM – moc i bezkompromisowa wydajność

Stoisko HyperX na Intel Extreme Masters to – obok pokazów rozgrywek na najwyższym światowym poziomie – także możliwość zobaczenia najnowszych produktów, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach – graczach. Każdy, kto odwiedzi stoisko będzie mógł zobaczyć potężne pamięci z serii HyperX – Beast i Predator. Na miłośników sprzętu gamingowego czeka jeszcze jedna gratka – podczas finału Intel Extreme Masters 2014 zaprezentowane zostaną pamięci HyperX FURY, zupełnie nowe moduły, których premiera planowana jest na 11 kwietnia 2014 roku.

W katowickim Spodku swoją premierę będą także miały słuchawki HyperX Cloud, prezentowane w akcji przez zawodników z drużyn Team Liquid i Alliance, grających w Starcraft II. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających graczach HyperX Cloud wejdą do sprzedaży już w kwietniu br.

W strefie HyperX nie zabraknie także największego pendrive’a na świecie – DataTraveler HyperX Predator oraz szybkich dysków SSD HyperX 3K.

Więcej informacji na temat HyperX na stronie – HyperX.

Jesteśmy też na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity?ref=hl

Twitter: http://www.twitter.com/hyperX

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

About HyperX

HyperX® jest filią Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci. HyperX powstało w 2002 roku. Siedziba firmy mieści się w Fountain Valley, California, USA. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń +44 (0) 1932 738888 lub odwiedź www.kingston.com

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − one =

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.