To tak mKLANCYK IMPROWIZUJE W MARCU

Teatr Improwizowany Klancyk zaprasza na 4 spektakle w marcu. 

We wszystkie piątki (poza pierwszym piątkiem miesiąca) Teatr Improwizowany Klancyk pojawi się w nowotworowym Klubie Komediowym na ul. Nowowiejskiej 1. 

W piątek 14 marca o 20:00 Klancyk z lat 80. – aktorzy teatru zainspirowani scenami z kultowych seriali z lat 80. (nie zabraknie urywków ze „Słonecznego patrolu”, „Drużyny A”, „Alfa” czy „Nieustraszonego”) zagrają Longplay – długą formę improwizowaną. 

W piątek 21 marca o 20:00 wieczór krótkich gier improwizowanych – Komora maszyny losującej jest pusta. Spektakl składa się z krótkich przebiegów, które zdradzają tajniki warsztatu improwizacji. 

W piątek 28 marca o 20:00 amerykański klasyk – Pan Harold, który inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność. To z nich rozwija się przedstawienie. Pan Harld to najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej.

W sobotę 29 marca o 19:00 Klancyk zagra Zaburzone Osobowości w Powiększeniu. Spektakl to długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania, która składa się z historii z udziałem niezwykłych i niespodziewanych bohaterów w pełni stworzonych na scenie, na oczach (i z pomocą) publiczności.

Klancyk_fot

KLANCYK Z LAT 80.

KIEDY: 14 marca, piątek, 20:00
GDZIE: Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Klancyk! zabierze Was w magiczną podróż do lat 80. i zmierzy się z fragmentami kultowych seriali z tamtych lat, które zainspirują spektakl. „Nieustraszony”, „Słoneczny patrol”, „MacGyver”, „Drużyna A”, „Alf”, „Świat według Bundych” oraz nieograniczona niczym wyobraźnia członków Klancyka. Zapraszamy na wieczór pełen wspomnień i radości. 

Spektakl to długa forma improwizowana. Żadnych gier, żadnych wymyślnych założeń, tylko fabuła, zaimprowizowana na oczach widzów przez osoby wyposażone w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia na pozór niepowiązanych ze sobą rzeczy i zdarzeń. 

BILETY: 25 zł (normalne) / 15 zł (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka)
REZERWACJA: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517-876-360

KOMORA MASZYNY LOSUJĄCEJ JEST PUSTA

KIEDY: 21 marca, piątek, 20:00
GDZIE: Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Spektakl, w którym improwizatorzy stają do walki w wielu dyscyplinach improwizowanego totolotka.

Spektakl składa się z gier improwizowanych, które zdradzają tajniki warsztatu ludzi gadających głupoty. „Komora maszyny losujące” to test dla improwizatorów – ukazuje ich umiejętności i nieumiejętności improwizacji, a także prezentuje opowieści o różnych rzeczach.

Nie brakuje scen sprawdzonych, jak również premierowych, których aktorzy jeszcze nie poznali. Sceny stane, sceny ruszane, sceny śpiewane i mówione w niewyraźny sposób. Coś wymyśla publiczność, coś zostaje wylosowane, a jeszcze co innego samo wychodzi.

BILETY: 25 zł (normalne) / 15 zł (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka)
REZERWACJA: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517-876-360

PAN HAROLD

KIEDY: 28 marca, piątek 
GDZIE: Klub Komediowy, Nowowiejska 1

Najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej w wersji Teatru Improwizowanego Klancyk.

Pan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność – to z nich zawsze rozwija się przedstawienie. 

Pan Harold nie przypomina dotychczasowych spektakli Klancyka. Jest w nim znacznie więcej gier pomiędzy aktorami, którzy stale ze sobą współpracują na scenie. Hasłem-kluczem do tego spektaklu jest „organiczność”, czyli to, co dzieje się między improwizatorami jako zespołem. To nowa formuła tego, co może się wydarzyć na scenie i czego Klancyk nauczył się podczas warsztatów w Stanach. 

Pan Harold to efekt pracy pod okiem mistrzów improwizacji komediowej z Teatru iO w Chicago. 

BILETY: 25 zł (normalne) / 15 zł (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka)
REZERWACJA: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517-876-360

ZABURZONE OSOBOWOŚCI

KIEDY: 29 marca w sobotę!
GDZIE: Powiększenie, Nowy Świat 27 (w podwórku)

„Zaburzone osobowości” to w całości improwizowany spektakl poświęcony ludziom i ich dziwactwom.

Spektakl to długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania, która składa się z historii z udziałem niezwykłych i niespodziewanych bohaterów w pełni stworzonych na scenie, na oczach (i z pomocą) publiczności.

Punktem wyjścia jest konstruowanie bohaterów na bazie wcześniej przygotowanych ekscentrycznych charakterystyk oraz inspiracji publiczności. To, jaka fabuła zostanie odegrana, jaka historia opowiedziana i co się wydarzy, zależy od widzów,
nastroju, atmosfery i formy improwizatorów.

Przyjdźcie zobaczyć historię, która już się nie powtórzy, przynajmniej nie na spektaklu Teatru Improwizowanego Klancyk.

BILETY: 25 (normalne)/15 (ulgowe – studenckie, uczniowskie, emeryckie, warsztatowe, karta miejska Klancyka) pln
REZERWACJE: impro.klancyk@gmail.com

Szczegóły wszystkich wydarzeń: https://www.facebook.com/Klaaancyk/events

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *