Jason Statham, Robert De Niro i Keira Knightley na Cineman.pl

Na Cineman.pl w wiosennej ofercie filmowej będzie można zobaczyć „Elitę zabójców” z Jasonem Stathamem, Clivem Owenem i Robertem De Niro. W kwietniu również ma swoją premierę najnowszy film Davida Cronenberga „Niebezpieczna metoda” z Keirą Knightley oraz Michaelem Fassbenderem. Wśród propozycji znajdzie się także nominowana do Złotego Globu komedia „Pół na pół” ze świetną rolą Josepha Gordon-Levitta.

„Elita zabójców” to wybuchowa mieszanka tego co w kinie akcji najlepsze. W rolach głównych wystąpili Jason Statham, Robert De Niro i Clive Owen. Scenariusz został oparty na kontrowersyjnej powieści Ranulpha Fiennesa, w której opisał on kulisy działań jednostki militarnej SAS (Special Air Service).

Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez  starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.

Film „Niebezpieczna metoda” w reżyserii Davida Cronenberga – twórcy „Historii przemocy” i „Nagiego lunchu” – pokazany został w Konkursie Głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji (2011). Viggo Mortensen za rolę Zygmuna Freuda otrzymał nominację do Złotego Globu (2012). W filmie zobaczyć można również gwiazdę „Piratów z Karaibów”, Keirę Knightley oraz Michaela Fassbendera („Wstyd”) oraz Vincenta Cassela („Czarny Łabędź”).

Zygmunt Freud i Carl Jung, wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki pięknej młodziutkiej pacjentce. Pewnego dnia Sabina zostaje przywieziona do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny przemienią ten związek w pełen erotycznych perwersji gorący romans.

 „Pół na pół” (50/50) to zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami niezwykle oryginalna, wzruszająca i zaskakująco komiczna historii o przyjaźni, miłości i walce ze śmiertelnym wrogiem. Film został nominowany do Złotego Globu (2012 r.) w kategorii najlepsza komedia, a odtwórca głównej roli, Joseph Gordon-Levitt („Incepcja”) otrzymał nominację do tej nagrody w kategorii najlepszy aktor. Will Reiser za scenariusz oparty na własnych doświadczeniach otrzymał nagrodę Independent Spirit, nazywaną „niezależnym Oscarem”.

Od kwietnia na Cineman.pl dostępne również: kolejna odsłona światowego hitu „Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz.1”, „Sobowtór diabła” – oparta na autentycznych wydarzeniach historia okrytego złą sławą najstarszego syna Saddama Hussajna oraz „Paragraf 44” z Brucem Willisem, Forestem Whitakerem i Malin Akerman.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 670 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 120 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *