Jason Statham, Robert De Niro i Keira Knightley na Cineman.pl

Na Cineman.pl w wiosennej ofercie filmowej będzie można zobaczyć „Elitę zabójców” z Jasonem Stathamem, Clivem Owenem i Robertem De Niro. W kwietniu również ma swoją premierę najnowszy film Davida Cronenberga „Niebezpieczna metoda” z Keirą Knightley oraz Michaelem Fassbenderem. Wśród propozycji znajdzie się także nominowana do Złotego Globu komedia „Pół na pół” ze świetną rolą Josepha Gordon-Levitta.

„Elita zabójców” to wybuchowa mieszanka tego co w kinie akcji najlepsze. W rolach głównych wystąpili Jason Statham, Robert De Niro i Clive Owen. Scenariusz został oparty na kontrowersyjnej powieści Ranulpha Fiennesa, w której opisał on kulisy działań jednostki militarnej SAS (Special Air Service).

Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez  starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.

Film „Niebezpieczna metoda” w reżyserii Davida Cronenberga – twórcy „Historii przemocy” i „Nagiego lunchu” – pokazany został w Konkursie Głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji (2011). Viggo Mortensen za rolę Zygmuna Freuda otrzymał nominację do Złotego Globu (2012). W filmie zobaczyć można również gwiazdę „Piratów z Karaibów”, Keirę Knightley oraz Michaela Fassbendera („Wstyd”) oraz Vincenta Cassela („Czarny Łabędź”).

Zygmunt Freud i Carl Jung, wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki pięknej młodziutkiej pacjentce. Pewnego dnia Sabina zostaje przywieziona do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny przemienią ten związek w pełen erotycznych perwersji gorący romans.

 „Pół na pół” (50/50) to zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami niezwykle oryginalna, wzruszająca i zaskakująco komiczna historii o przyjaźni, miłości i walce ze śmiertelnym wrogiem. Film został nominowany do Złotego Globu (2012 r.) w kategorii najlepsza komedia, a odtwórca głównej roli, Joseph Gordon-Levitt („Incepcja”) otrzymał nominację do tej nagrody w kategorii najlepszy aktor. Will Reiser za scenariusz oparty na własnych doświadczeniach otrzymał nagrodę Independent Spirit, nazywaną „niezależnym Oscarem”.

Od kwietnia na Cineman.pl dostępne również: kolejna odsłona światowego hitu „Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz.1”, „Sobowtór diabła” – oparta na autentycznych wydarzeniach historia okrytego złą sławą najstarszego syna Saddama Hussajna oraz „Paragraf 44” z Brucem Willisem, Forestem Whitakerem i Malin Akerman.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 670 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 120 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *