Roth Observatory International otwiera biuro w Warszawie

Globalna firma doradztwa marketingowego, Roth Observatory International otwiera biuro w Warszawie, by dostarczać swoje rozwiązania klientom w Polsce i całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Oddział będzie kierowany przez Lorenza van der Stam, marketingowca z wieloletnim doświadczeniem.

Roth Observatory International jest wiodącym specjalistą w międzynarodowym doradztwie biznesowym. Koncentruje się na wsparciu zarządzających w optymalizacji wydajności zasobów marketingowych. Główna siedziba firmy znajduje się w Londynie. Prócz niej działa 11 innych biur na całym świecie (m.in. w Johannesburgu, Los Angeles czy Tokyo).

Do najważniejszych klientow firmy należą, m.in. BMW, Allianz, Danone czy Samsung. Konsultacje udzielane przez Roth Observatory international obejmują analizy związane z budżetowaniem, reorganizacje struktur i procesów wewnętrznych oraz dopasowanie do najnowszych trendów marketingowych.

Lorenz van der Stam, przedsiębiorca i marketingowiec, był jednym z pierwszych brand managerów Procter&Gamble w Polsce. W 1996 roku otworzył własną firmę usług marketingowych (dzisiaj funkcjonuje pod nazwą make sense media) działającą w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, która koncentruje się na usługach dla sieci sprzedaży. Prowadził również agencję BTL, marketingu bezpośredniego a także działalność wydawniczą.

Zespół w Warszawie będzie ściśle współpracować z Johnem Sealey, Regionalnym Partnerem Zarządzającym z biura w Hamburgu, by skutecznie oferować odpowiednie rozwiązania dla firm z całego regionu i nie tylko.

Lorenz van der Stam: „Nie mogę się doczekać, by połączyć moją wiedzę o rynku agencji marketingowych w Europie Środkowo-Wschodniej z najlepszymi praktykami Roth Observatory International, wypróbowanymi już na całym świecie. Jestem pewnien, że klienci odniosą korzyści dzięki użyciu narzędzi i procedur naszej firmy”.

John Sealey: „Nowoczesne technologie cyfrowe sprawiają, że rola marketingu zmienia się. Wspieramy firmy w reorganizacji zasobów marketingowych. Chcemy pomagać klientom w jeszcze dokładniej targetowanych działaniach. Warszawa jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Europie Wschodniej. Jest też idealnie zlokalizowana, by wspierać najlepsze korporacje w regionie”.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *