Sixt świętuje 50-lecie lotniska w Krakowie

To wielkie wydarzenie dla województwa małopolskiego, bo pięćdziesiąt lat obchodzi się tylko raz. Dlatego tez Sixt wspólnie z władzami lotniska Kraków-Balice świętować będzie urodziny.

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy”, tak w swoich wierszach pisała Wisława Szymborska, dlatego też port lotniczy Kraków – Balice nie omieszkał uczcić tak ważnego wydarzenia. Historia lotniska sięga lat 60 tych XX wieku, kiedy część lotniska wojskowego oddano na potrzeby lotnictwa cywilnego. Dziś port jest na drugim miejscu w Polsce, tuż za Warszawą, pod względem liczby odprawianych pasażerów jak i operacji lotniczych, z każdym rokiem prężnie się rozwijając. By kolejne pięćdziesiąt lat nie minęło jak jeden dzień, władze lotniska postanowiły przez najbliższe tygodnie hucznie świętować urodziny portu. Na pasażerów będzie czekać wiele niespodzianek…

Usługi Sixt rent a car, jednej z największych wypożyczalni samochodów na świecie, od wielu lat stanowią idealne uzupełnienie usług lotniczych. Nie inaczej jest również w porcie Kraków-Balice. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Sixt wraz z władzami lotniska zna się jak „łyse konie”, wiele wspólnych projektów udało się zrealizować, a ich historia sięga już prawie dekady. Dlatego też przedstawiciele firmy również specjalnie z tej okazji przygotowali mały upominek dla swoich Klientów. „To wyjątkowe święto!, musi być zatem dobrze zapamiętane przez osoby korzystające z naszych usług. By celebrować minione pół wieku, oferujemy 25% rabat na wynajem wszystkich samochodów. Mamy nadzieję, że będzie to miły podarunek dla naszych gości”- powiedział Paweł Reczyński, Prezes Zarządu Sixt rent a car Polska.

***

Informacja o Sixt AG

Sixt AG to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości mobilnych usług. Firma została założona w 1912r. – liczy już ponad 100 lat. Obecnie posiada ponad 4000 punktów usługowych w 105 krajach na całym świecie. Jest liderem niemieckiego oraz austriackiego rynku specjalizującego się w wynajmie samochodów.

Sixt Polska

Sixt Rent a Car rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Operatorem licencji na Polskęjest Eurorent Sp. z o. o. Dzięki stałej współpracy z centralą firmy i oddziałami na całym świecie polska placówka Sixt dostarcza swoim klientom kompleksową usługę zarównow zakresie wynajmu krótko- jak i długo- terminowego. W ofercie dostępne są samochody począwszy od grup ekonomicznych aż po premium – osobowe i dostawcze. Rezerwacji pojazdów można dokonywać telefonicznie +48 22 5 11 555 lub elektronicznie na www.sixt.pl.

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *