JBND Solutions – rozpoznamy wszystkich Twoich klientów!

JBND Solutions wprowadza na rynek trzy innowacyjne e-usługi z zakresu badań nad cyfrowymi źródłami obrazu. Proponowane rozwiązania umożliwią użytkownikom samodzielne i niezależne przeprowadzanie badań statystycznych, które pozwolą m.in. na: mierzenie zainteresowania reklamą oraz dobór reklamy dla indywidualnego klienta.

Projekt realizowany przez firmę JBND Solutions zakłada wprowadzenie na rynek trzech innowacyjnych e-usług z zakresu badań nad cyfrowymi źródłami obrazu w celu pozyskiwania danych statystycznych: See More Interactive, Know More About Ad oraz Know More About People and Vehicle.

Pierwsza z nich, See More Interactive – to e-usługa umożliwiająca tworzenie prezentacji interaktywnych z odbiorcą. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na wykrywanie odbiorcy podczas prezentacji oraz sterowanie nią za pomocą ruchu. Co ciekawe, system rozróżnia także płeć i wiek na podstawie uprzednio zdefiniowanych parametrów, co umożliwia idealne dopasowanie wyświetlanych treści do odbiorcy. Dzięki temu można wyświetlać treści skierowane bezpośrednio do określonych typów konsumentów, np. dla kobiet ofertę kosmetyków, dla mężczyzn narzędzi, a dla dzieci zabawek. E-usługa See More Interactive z pewnością znajdzie zastosowanie w showroomach, np. prestiżowych salonach samochodowych czy centrach handlowych.

Know More About Ad, czyli mierzenie zainteresowania reklamą dynamiczną i statystyczną to druga e-usługa oferowane przez JBND Solutions. Jest to narzędzie, które z pewnością okaże się pomocne w pracy agencji reklamowych oraz ośrodków wykonujących badania statystyczne. Zastosowanie może znaleźć także wśród reklamodawców, którym zależy na weryfikacji poziomu zainteresowania wyświetlanymi i eksponowanymi treściami. Istotne, że system mierzy ukierunkowane spojrzenia, co pozwala na uniknięcie błędnego naliczenia osób, które jedynie mijają reklamy.

Trzecia z e-usług znajdujących się w ofercie JBND Solutions, Know More About People & Vehicle polega na automatycznym zliczaniu klientów w markecie, liczeniu ruchu pojazdów na ulicy. Dzięki rozbudowanym możliwościom e-usługę będzie można wdrażać w różnych obszarach, m.in.: centrach handlowych, multipleksach oraz terenach miejskich. W obszarze badań nad klientem system umożliwia zarówno badanie zainteresowania konsumentów witryną sklepową, jak i automatyczne zliczanie osób w sklepie. Za pomocą Know More About People & Vehicle będzie można także oszacować natężenie ruchu pojazdów na parkingu, automatycznie naliczać opłaty zgodnie z czasem parkowania poszczególnych pojazdów. System pozwala również na dynamiczne rejestrowanie tablic rejestracyjnych, dzięki czemu możliwe jest np. definiowanie numerów pojazdów uprawnionych do wjazdu na teren firmy.

Przedstawione zastosowanie e-usług JBND Solutions to tylko część możliwości całego systemu. Na życzenie klienta możliwe jest wygenerowanie nowych, bardzo przydatnych funkcji, jak np. rozpoznawanie piktogramu określające osobę niepełnosprawną prowadzącą samochód, a następnie wyświetlanie informacji o odpowiednim wolnym miejscu parkingowym. Można również połączyć opcję rozpoznawania tablic rejestracyjnych z automatycznym otwieraniem szlabanu dla zdefiniowanych numerów rejestracyjnych i wiele innych.

Projekt realizowany jest przy wykorzystaniu środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2012, Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki; Działanie 8.1 Wpierania działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *