GIN LUBUSKI z tonikiem

GIN LUBUSKI jest niezwykle wszechstronnym alkoholem – można podawać go na bardzo wiele sposobów.. Prawdziwy czar roztacza w towarzystwie – najlepiej czuje się w duecie z tonikiem z dodatkiem dużej ilości lodu i plasterkiem cytryny. Ten drink jest klasyką salonów i klubów na całym świecie.

VINPOL_Sp._z_o.o._Grupa_HenkellCo._Gin_Lubuski_z_tonikieWielbicieli oryginalnego smaku drinków powstałych z połączenia ginu z tonikiem z pewnością zainteresuje zestaw promocyjny tego doskonałego duetu. Dla nich firma Vinpol z Torunia – polski producent znakomitych marek alkoholowych, przygotował smakowitą ucztę. Teraz możesz skosztować tego doskonałego duetu kupując GIN LUBUSKI w zestawie promocyjnym z TONIC SCHWEPPES.

 Na opakowaniu GIN LUBUSKI z TONIC SCHWEPPES, znajdziemy również informację o rozstrzygniętym tegorocznym konkursie konsumenckim „Zabiorę Gin Lubuski, do…” Laureatką nagrody głównej została Pani Magdalena Wojciechowska z Piły, z hasłem:

„Zabiorę Gin Lubuski, do Hollywood! Bo prawdziwa z Niego Gwiazda – istny cud!

I na każdym, nie tylko barmańskim stole, gra pierwszoplanową rolę…

Jak GINa Lollobrigida rozgrzewa zmysły, do głowy uderza i mami,

albo jak GINger Rogers potrafi zabujać niejednymi biodrami.”

Producent: www.vinpol.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *