Dają tablet za śmieszną fotkę

Wrocławska firma EPAL S.A. rozkręca kolejne przedsięwzięcie z branży nowych technologii. Jej najnowszym dziełem jest społecznościowy serwis psfota.pl, który przyciąga nie tylko zabawną treścią, ale i atrakcyjnymi nagrodami.Działający od połowy września portal psfota.pl dedykowano wszystkim, którzy lubią się śmiać. Serwis zamieszcza bowiem wykonane przez jego użytkowników zdjęcia, memy i rysunki o humorystycznym charakterze. Przeglądanie i głosowanie na najzabawniejsze dzieło możliwe jest bez rejestracji, natomiast zamieszczanie prac wymagania utworzenia konta w serwisie.

smieszne-fotkiDlaczego jeszcze poza darmowym dostępem do dużej dawki humoru warto korzystać z nowego portalu? Choćby dla atrakcyjnych upominków. Autor pracy, która w danym dniu otrzyma najwięcej głosów, otrzymuje 10-zł bon do Empiku. Głosowanie na stronie psfota.pl zaczyna się każdego dnia o godz. 19 i trwa przez kolejną dobę.

To nie koniec bonusów, na jakie mogą liczyć aktywni użytkownicy serwisu w zamian za własną inwencję i pozytywną dawkę energii, jaką poprzez stronę przekazują innym. Wykonawca zdjęcia, które głosami internautów znajdzie się na podium, ma szansę na przyznawaną przez właściciela portalu nagrodę tygodnia, czyli 7-calowy tablet!

Stworzony przez firmę EPAL z Wrocławia (dostawcę systemu monitorowania GPS FlotaPlus i właściciela m.in. e-sklepu numizmatycznego sztabki-zlota.pl, serwisu z ubezpieczeniami e-broker.com.pl oraz strony z grami online www.gra.my) portal psfota.pl wystartował 16 września, a już ma ponad 1 tys. użytkowników, którzy nadesłali tyle samo śmiesznych zdjęć, memów i rysunków. Choć nie jest specjalnie promowany, szybko zdobywa popularność. Co dzień przybywa mu kilkudziesięciu userów. Jego profil na Facebooku polubiło ponad tysiąc osób.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *