Wydawnictwo Psychoskok na 22 Wrocławskich Targach Dobrej Książki

Tegorocznym 22 Wrocławskim Targom Dobrej Książki uroku doda za­byt­ko­wa sceneria wnę­trz odrestau­rowanego budyn­ku Dwor­ca: Wro­cław Głów­ny. Odbędą się one w dniach 5-8 grud­nia. Niewątpliwe zjedzie się na nie jak co roku, wielu wydawców, autorów a także czytelników. W tym roku będzie tak także po raz pierwszy Wydawnictwo Psychoskok.

Kaleta-horzTo doskonała okazja na zaprezentowanie twórczości wrocławskiej pisarki Jolanty Marii Kalety, która z tym miastem jest bardzo związana. Akcje powieści pisarki są mocno osadzone i związane z Wrocławiem. Na życie bohaterów książkowych przedstawionych w powieściach zasadniczy wpływ  mają echa drugiej wojny światowej, jej konsekwencje oraz aktualne wydarzenia polityczne. W swoim dorobku pisarskim posiada kilka interesujących  powieści tj. W cieniu olbrzyma, Kolekcja Hankego, Operacja kustosz, Wrocławska Madonna, Lawina, Obcy w antykwariacie. Książki Jolanty Marii Kalety objęte są patronatem portalu TuWrocław

Na tegorocznych Wrocławskich Targach Dobrych Książek pisarka będzie opowiadać o premierze najnowszej książki – powieści sensacyjno-historycznej Złoto Wrocławia. Spotkanie odbędzie się w czwartek 5 grudnia o  godz. 15-16 w zabytkowych przestrzeniach budynku Dworca Wrocław Główny.

A w niedzielę 8 grudnia o godz. 12-13 odbędzie się spotkanie z pisarką – „Wokół refleksji z 22 Wrocławskich Promocji Dobrej Książki„. Jolanta Maria Kaleta będzie odpowiadać na pytania czytelników, a także podpisywać książki.

krupiński-targiPonadto na targach pojawi się także Ryszard Krupiński – wydawca i autor książek z zakresu rozwoju osobistego, psychologii dążeń i samorealizacji. Pseudonim artystyczny „Adolf Chrystus”.  W swoim dorobku pisarskim ma już kilka książek tj. Rozwój osobisty. Medytacje terapeutyczne, Rozwój osobisty kluczem do sukcesu, Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw, Adolf Chrystus. Dychotomia ludzkich dążeń, Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań, Znasz polski – znasz angielski. 1500 łatwych słów angielskich. Na targi przyjedzie by promować swoją najnowszą książkę – Małe cycki, chudy portfel, czyli w czym problem?

„Zawarte w tytule ‘małe cycki’ i ‘chudy portfel’ to stwierdzenia używane w języku potocznym. Praktycznie każdy z nas potrafi rozszyfrowywać je automatycznie, przywołując w myślach kolejne skojarzenia i przekonania łączące się z obszarem, na który wskazują. Bo przecież ‘małe cycki’ to mniejsza atrakcyjność, brak kobiecości czy seksapilu, a ‘chudy portfel’ należy do nieudacznika, mężczyzna bowiem powinien dobrze zarabiać. Czyż nie?” – fragment z książki

Spotkanie odbędzie się już w piątek (5 grudzień) o godz. 13-14 również w budyn­ku Dwor­ca: Wro­cław Głów­ny.

 

1 targiRównie ważnym (szczególnie dla samego wydawnictwa, jak i autorów) wydarzeniem jest odbywający się corocznie Konkurs na Najlepszą Książkę Roku „Pióro Fredry”, którego celem jest wyznaczenie i nagrodzenie najlepszych książek, które ukazały się na rynku polskim w mijającym roku. Wydawnictwo Psychoskok również zgłosiło do tego konkursu swoje książki i tak będą to:

  • Jolanta Maria Kaleta – Lawina
  • Jolanta Maria Kaleta – Obcy w antykwariacie
  • Irena Chołuj – Serce i magia
  • Stanisław Kuczkowski – Mijanie czasu
  • Lena Nowicz – Bez wyboru

 Na to prestiżowe wydarzenie zapraszają portal autorzy365.pl oraz Wydawnictwo Psychoskok

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *