Inwestycja w szybkiej i estetycznej technologii stalowej

Hurtownia Dodatków Krawieckich U Stefana, oferująca szeroką gamę akcesoriów krawieckich, prowadzi nową inwestycję związaną z budową hali handlowo-usługowej
z częścią socjalno-biurową. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ponad 1100 m2 jest zlokalizowany w Poznaniu. Amwin – Projektant i Kompleksowy Wykonawca hal oraz biurowców, realizuje inwestycję w oparciu o wariant współpracy Projektuj-Buduj.

Hurtownia Dodatków Krawieckich U Stefana, to przedsiębiorstwo, które swoją działalność rozpoczęło na początku lat 90-tych. Początkowo główna siedziba firmy była zlokalizowana w Puszczykowie. W 1993 roku właściciele podjęli decyzję o utworzeniu oddziału w Poznaniu, który działa do dnia dzisiejszego. Firma od początku istnienia konsekwentnie realizuje strategię rozwoju firmy. W tym celu nieustannie poszerza asortyment o produkty najwyższej jakości. Ponadto firma realizuje nową inwestycję, związaną z budową hali handlowo-usługowej z częścią socjalno-biurową. Obiekt o powierzchni użytkowej ponad 1100 m2 jest zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Głogowskiej. Inwestycja jest realizowana przez Amwin w ramach wariantu współpracy „Projektuj-Buduj”. Hala oraz część socjalno-biurowa została wykonana w technologii konstrukcji stalowej.

Elewacja hali jest wykonana w rozwiązaniu płyty warstwowej z rdzeniem z pianki PUR, natomiast części socjalno-biurowej w technologii kaset wzdłużnych wykończonych obudową z paneli ściennych stalowych powlekanych. Przy projektowaniu obiektu bardzo ważne było stworzenie rozwiązania, które ułatwi Klientom szybkie i właściwe zakupy. To czy dany punkt sprzedaży będą odwiedzać klienci oraz czy zwiększy się współczynnik powracania związany z częstotliwością zakupów, uzależnione jest nie tylko od lokalizacji, ale również zewnętrznego wyglądu, a także od sposobu ukształtowania wnętrza punktu handlowego.

W realizowanej inwestycji, w celu uzyskania maksymalnych wyników sprzedażowych, została zaakceptowana szybka i estetyczna konstrukcja stalowa. Najnowocześniejsza technologia stalowa stanowi doskonałą alternatywę do technologii tradycyjnej, murowanej. Unikalnymi cechami jest możliwość stworzenia obiektu o nowoczesnym design’ie, co jest kluczowym czynnikiem w przypadku obiektów handlowych, ale również biurowców. Ponadto szeroka kolorystyka, oraz duży wybór profili dostępnych na rynku, zapewnia możliwość uzyskania nowoczesnego wyglądu obiektu przy zachowaniu spójności z wytycznymi identyfikacji wizualnej. Realizacja obiektu w oparciu o nowoczesna technologię stalową zagwarantowała również skrócenia procesu realizacji, co w efekcie umożliwi szybsze rozpoczęcie działalności.

Amwin – projektant i wykonawca hal oraz biurowców – jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od przygotowania koncepcji, pełnobranżowego projektu, dostawę i montaż hali, wykonanie wszystkich instalacji, wykończenia biur i zagospodarowania terenu, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. Atutem obsługi inwestycji jest zespół, który składa się z doświadczonej kadry inżynierskiej, z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie obiektów oraz własnych ekip montażowych, jak również kwalifikowanych podwykonawców i dostawców, co w efekcie przynosi Inwestorowi trwałość obiektu i jej estetykę wykonania.

Planowane zakończenie inwestycji: 11.2013

Kontakt ze strony Projektanta i kompleksowego wykonawcy hal oraz biurowców AMWIN:

Maciej Winter, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju i Kluczowych Klientów,

maciej.winter@amwin.pl

www.amwin.pl

www.facebook.com/AmwinNowoczesneHale

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *