ASUS na Poznań Game Arena

Nadchodzący weekend będzie należał do entuzjastów sprzętu i gier komputerowych. A to za sprawą Targów Poznań Game Arena, które potrwają od 18 do 20 października. Na to wydarzenie firma ASUS przygotowała dla swoich fanów turnieje gier, konkursy oraz możliwość wypróbowania najlepszych urządzeń z linii Republic of Gamers.

Zmierz się z najlepszymi

W trakcie dni otwartych dla szerokiej publiczności w strefie firmy ASUS będą odbywały się turnieje gier. Do dyspozycji odwiedzających zostanie oddane dziewięć stanowisk i każdy będzie mógł spróbować swoich sił. W sobotę ok. godziny 17:00 najlepsi zawodnicy w Need For Speed zmierzą się w finale z jednym z najpopularniejszych polskich vlogerów Remigiuszem Maciaszkiem, znanym również jako RockAlone. Pojawi się on w towarzystwie Nexosa i SouShibo, którzy również prowadzą swoje kanały na Youtube poświęcone grom. Ostatniego dnia targów atrakcji i emocji również nie zabraknie. Na stoisku królowała będzie najnowsza wersja gry FIFA. Uczestnicy z najlepszymi wynikami w finale zmierzą się z zawodowymi piłkarzami pierwszoligowego klubu.

Na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody m.in. słuchawki ASUS ROG Orion oraz tabley ASUS MeMO Pad HD 7.

Sprawdź jak działają najlepsze

ASUS_stoiskoNa stoisku firmy ASUS uczestnicy będą mogli wypróbować najnowsze komputery wyposażone w procesory Intel® Core™ 4-tej generacji – typu All-in-One np. 27-calowy ET2702, gotowe desktopy dedykowane dla graczy m.in. ASUS ROG G30, zestawy złożone z najwydajniejszych kart graficznych i płyt głównych, jak również laptopy z serii G np. G750. Niewątpliwie atrakcją będzie również projekt przygotowany przez doświadczonego polskiego moddera Łukasza Płonkę, który w branży znany jest bardziej jako Malik. Wykorzystał w nim płytę główną ASUS Maximus VI Gene, kartę graficzną ASUS GTX 760 DCU II OC oraz dźwiękową ASUS Xonar Phoebus Solo. Całość utrzymana jest w barwach czerwonych w stylu ROG i chłodzona cieczą.

Odpoczynek w strefie relaksu

Po wyczerpującej rozgrywce lub zwiedzaniu targów odwiedzający będą mogli zregenerować siły w strefie relaksu firmy ASUS. Tutaj będą prezentowane urządzenia dedykowane do domu lub przydatne w podróży m.in. monitor zasilany USB MB168+ czy kieszonkowy router WL330NUL. Będzie można również sprawdzić jak działa ASUS Transformer AiO, VivoBook X202 i najnowsze tablety MeMO Pad FHD 10.

Co, gdzie, kiedy?

Targi Poznań Game Arena odbędą się w dniach 18-20 października 2013 r., w pawilonach nr 5A, 7, 7A, 8, 14. Pierwszy dzień przewidziany jest dla mediów i biznesu (godziny otwarcia 10.00 – 18.00), natomiast sobota i niedziela dla szerokiej publiczności (godziny otwarcia: sob. 9:00-20:00; nd. 9:00-18:00). Stoisko firmy ASUS będzie znajdowało się w pawilonie 7a.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.gamearena.pl/pl/

###

O firmie ASUS

Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2012 roku 4168 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2012 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

www.asus.pl

O ASUS ROG

ASUS Republic of Gamers powstał w 2006 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy i entuzjastów na wydajny sprzęt. Od samego początku ROG był marką znaną z wysokiej jakości produktów, zaangażowania w wydarzenia związane z grami i przetaktowywaniem, takie jak QuakeCon, BlizzCon i Dreamhack. Przez ostatnie pięć lat za pomocą sprzętu marki ROG pobito wiele rekordów. Media na całym świecie przyznały jej ponad 1 800 nagród. Linia produktów ROG to płyty główne, karty graficzne, notebooki, komputery stacjonarne, myszki i rozwiązania audio stworzone z myślą o graczach i entuzjastach dużych osiągów. Więcej informacji na temat ROG można znaleźć na stronie http://rog.asus.com.

PR
AF

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *