Wakacje za nami, a problemy skórne nadal dokuczają

1197250_sunset_2
Polacy uwielbiają opalać się i niestety przesadzać z ekspozycją na słońce, a to może spowodować nie tylko przejściowe problemy ze skórą w postaci poparzeń, ale również zmiany, z którymi samodzielnie nie będziemy w stanie sobie poradzić.

Jesień to bardzo dobry czas, aby „pooglądać” siebie i to bardzo dokładnie, a jeśli zajdzie taka potrzeba to udać się ze zmianami do lekarza. Profesjonalista powie nam, czy zmiany wymagają leczenia farmakologicznego, czy też konieczne będą zabiegi mające na celu usunięcie ich.

O tym, co powinno nas zaniepokoić znajdziemy w poradach zawartych w serwisie EKOGROUP w artykule „Porady dermatologiczne szczególnie ważne po wakacjach”, i warto właśnie zwrócić uwagę na zwrot „po wakacjach”, gdyż jeśli już teraz zaczniemy leczyć zmiany, to z powodzeniem skóra zdąży nam się zregenerować do kolejnego sezonu wakacyjnego. Nie oznacza to jednak, że w wakacje 2014 będziemy mogli znowu bez umiaru korzystać ze słońca – nic bardziej mylnego. Ktoś, kto już raz „zapracował” sobie na problemy skórne po nadmiernej ekspozycji na słońce powinien z dużą ostrożnością podchodzić do tematu opalania.

M-S-M

Grafika: www.sxc.hu

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *