Promocja polskich kryminałów w Woblink.com

W dniach 17 – 23.09 Woblink organizuje promocję pod szyldem Polskie Kryminały. Któż ich nie lubi czytać. W promocji wezmą udział nasze pozycje ebooków:

  1. Obcy w antykwariacie – Jolanta Maria Kaleta – http://woblink.com/e-book,obcy-w-antykwariacie-polski-kryminal-jolanta-maria-kaleta,10090
  2. Między opętaniem a oczarowaniem – Stefania Jagielnicka-Kamieniecka – http://woblink.com/e-book,miedzy-opetaniem-a-oczarowaniem-polski-kryminal-stefania-jagielnicka-kamieniecka,9953
  3. Zdeptana róża – Stefania Jagielnicka-Kamieniecka –  http://woblink.com/e-book,zdeptana-roza-polski-kryminal-stefania-jagielnicka-kamieniecka,9658
  4. Operacja kustosz – Jolanta Maria Kaleta – http://woblink.com/e-book,operacja-kustosz-polski-kryminal-jolanta-maria-kaleta,9657
  5. Więcej niż szczęście – Stefania Jagielnicka-Kamieniecka – http://woblink.com/e-book,wiecej-niz-szczescie-polski-kryminal-stefania-jagielnicka-kamieniecka,9560
  6. Brakujący element – Tomasz Zackiewicz – http://woblink.com/e-book,brakujacy-element-polski-kryminal-tomasz-zackiewicz,9511
  7. Czarny skorpion – Michał Majewski – http://woblink.com/e-book,czarny-skorpion-polski-kryminal-michal-majewski,9273
  8. Bystry detektyw – Patryk Nowodworski – http://woblink.com/e-book,bystry-detektyw-polski-kryminal-patryk-nowodworski,9134
  9. Przechytrzyć pana boga – Stefania Jagielnicka-Kamieniecka – http://woblink.com/e-book,przechytrzyc-pana-boga-polski-kryminal-stefania-jagielnicka-kamieniecka,9129
  10. W cieniu olbrzyma – Jolanta Maria Kaleta – http://woblink.com/e-book,w-cieniu-olbrzyma-polski-kryminal-jolanta-maria-kaleta,8630
  11. Kolekcja Hankego – Jolanta Maria Kaleta – http://woblink.com/e-book,kolekcja-hankego-polski-kryminal-jolanta-maria-kaleta,8629
  12. Lawina – Jolanta Maria Kaleta – http://woblink.com/e-book,lawina-polski-kryminal-jolanta-maria-kaleta,8628
  13. Hexa – Wojciech Pietrzak – http://woblink.com/e-book,hexa-polski-kryminal-wojciech-pietrzak,8479
  14. Specyfik – Aleksander Janowski – http://woblink.com/e-book,specyfik-polski-kryminal-aleksander-janowski,8016
  15. Insygnia nocy – Tomasz Szulżycki – http://woblink.com/e-book,insygnia-nocy-polski-kryminal-tomasz-szulzycki,8015
  16. Wrocławska Madonna – Jolanta Maria Kaleta – http://woblink.com/e-book,wroclawska-madonna-polski-kryminal-jolanta-maria-kaleta,7730

Kto dodał opublikował:

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.