Romance TV Hity programowe – wrzesień 2013

Dawna miłość nad Amazonką i egzotyczne spotkanie w Meksyku – romantyczne przygody w Romance TV

„Duchów, które wywołałem, już się nie pozbędę.” Niemiecki poeta Johann Wolfgang Goethe w swojej balladzie „Uczeń Czarnoksiężnika” doszedł do wniosku, że duchy przeszłości często prześladują nas przez resztę życia. Właśnie o tym będą opowiadać filmy, które wyemitujemy 22. września z okazji nadchodzącej jesieni. W obrazie „Rzeka życia: Zaginiona na Amazonce” przeszłość dościga Roberta za sprawą tajemniczego zdjęcia. Kim jest ta młoda kobieta, uwieczniona nie tak dawno nad Amazonką? Czy to może być jego zaginiona żona, którą uznano za zmarłą po wypadku helikoptera? Robert postanawia pozostawić w Niemczech swoją obecną dziewczynę i podążyć za swoim instynktem. Po raz wtóry wyrusza w podróż na koniec świata, nad Amazonkę – rzekę, która spowodowała spustoszenie w jego życiu. Przygody, jakie go czekają u celu wyprawy, są zarówno niebezpieczne jak i magiczne… Zapraszamy na ten porywający film w niedzielę, 22. września, o godz. 21.30. Natomiast o godz. 20.00 zaprezentujemy ekranizację – „Barbara Wood: Igraszki losu”, w której pani archeolog Adele wywołuje ducha prowadząc wykopaliska w Meksyku. Jej siostra Lidia rusza jej z pomocą, przez co przysparza swojemu partnerowi Marcowi wielu obaw o jej zdrowie.

22.09.2013, godz. 20:00 „Barbara Wood: Igraszki losu

Młoda archeolog Adela znajduje podczas prac wykopaliskowych w Meksyku cenny przedmiot, który naraża ją na wielkie niebezpieczeństwo. By nie ryzykować, wysyła nalezioną maskę Majów do Los Angeles do swojej siostry Lidii, prosząc by przekazała ją ekspertom w celu przeprowadzenia dokładnych badań. W nocy złodzieje plądrują mieszkanie. Lidia – nie zważając na ostrzeżenia swego przyjaciela Marka – decyduje się na wyjazd do Meksyku. Niestety Adele zniknęła bez śladu.

22.09.2013, godz. 21:30 „Rzeka życia: Zaginiona na Amazonce”, Premiera telewizyjna

Robert i Katja są szczęśliwą parę. Jednak cienie przeszłości Roberta nie pozwalają mu żyć w spokoju. Pewnego dnia Robert rozpoznaje na zdjęciu swoją żonę, która przed pięcioma laty miała zginąć w wypadku śmigłowca, który wpadł do Amazonki. Roberta męczą przeczucia – by przekonać się, co się naprawdę wydarzyło, postanawia udać się nad Amazonkę. Dochodzi tam do niesamowitych wydarzeń…

Gdy zegar biologiczny zaczyna odliczać czas – romantyczne premiery komediowe we wrześniu

08.09.2013, godz. 20:00 „Bitwa na poduszki”, Premiera telewizyjna

Anna i Michael są w zasadzie szczęśliwi, jednak do pełni szczęścia brakuje im dziecka. Anna nie może jednak zajść w ciążę. Para decyduje się poprosić o profesjonalną pomoc i poddać się terapii hormonalnej. Anna wprawdzie zachodzi w ciążę, ale radość jest krótka – dochodzi do poronienia. Młoda kobieta nie chce poddawać się po raz wtóry terapii hormonalnej. Jej lekarz prowadzący proponuje wobec tego parze rozwiązanie alternatywne. Na oddziale dziecięcym pracuje pielęgniarka Maria, pochodząca z Rosji, która mogłaby urodzić im wymarzone dziecko.

09.09.2013, godz. 20:00 Jak wygrać wojnę z pieluchami”, Premiera telewizyjna

Dieter i Esther od dawna marzą, by zostać rodzicami. Marzenie się wreszcie spełnia i to podwójnie – rodzą się im bliźniaki. W związku z tym, czeka ich wiele spraw organizacyjnych, muszą się też podzielić obowiązkami. Pozostaje jednak jeden nierozwiązany problem, a mianowicie – które z nich zostanie po porodzie w domu, a które będzie pracować. Esther jest prawniczką i posiada własną kancelarię adwokacką, nie widzi zatem możliwości rezygnacji z pracy. Dieter z kolei jest dziennikarzem na etacie, wiec łatwiej mu zdecydować się na urlop „tacierzyński”. Podejmuje więc decyzję, że zostanie z dziećmi w domu. „Urlop” okazuje się jednak torturą – nie dość, że Dieter jest wciąż niewyspany i ma wiecznie podkrążone oczy, to na dodatek jego nowe życie składa się tylko z przewijania, karmienia i chodzenia na kursy opieki nad niemowlętami.

Romansami jesień się zaczyna…

We wrześniu powracamy z romantycznym filmowym cyklem, gdyż to właśnie „Romansami jesień się zaczyna…”. I w każdy środowy wieczór września, o godz. 21.30, Romance TV zaprasza na jedną jesienną miłosną ekranizację powieści Katie Fforde. We wrześniu nowojorska dolina Hudson stanie się tłem jesiennych uniesień. 4. Września, w premierowym filmie „Skok ku szczęściu”, Kay Foster – młoda weterynarz, postanawia wyemigrować z kraju po tym, jak jej przyrodnia siostra wychodzi za mąż za Erica – dawną miłość Kay. Niestety nagle w stadninie zaczyna grasować dziwny wirus i Kay daje się przekonać swojemu ojcu, Georgowi, do powrotu do kraju. Niedługo po tym George umiera. Kay musi stawić czoła nie lada wyzwaniu – musi uratować rodzinny interes. Szybko jednak zaczyna sobie zdawać sprawę, że ktoś niweczy jej starania. Któż to może być? Może macocha Esther, która obwinia Kay za śmierć ojca? Czy może jednak tajemniczy trener Jakob, który coraz bardziej przyciąga uwagę pani weterynarz? A w ostatnią wrześniową środę (25. września) o godz. 21.30 zapraszamy na drugą premierę – „Diagnoza: Miłość”. Madison jest opiekunką, która opuszcza ojczyznę, aby w nowojorskiej dolinie Hudson doglądać bogatej Olivii Grant. W jej życiu pojawia się owdowiały syn Olivii, John, wraz ze swoją córką Chloé. Gdy serce Madison zaczyna mocniej bić dla Johna, pojawiają się inni amanci próbujący sabotować jej relację z Johnem.

04.09.2013, godz. 21:30 „Katie Fforde: Skok ku szczęściu”, Premiera telewizyjna

Kay jest lekarzem weterynarii. Wyjechała z rodzinnych stron po tym, jak jej siostra wyszła za mąż za Erika – miłość Kay z młodzieńczych lat. W stadninie koni jej ojca nagle wybucha epidemia nierozpoznanego wirusa. Kay ulega namowom ojca i wraca do domu. Musi ratować rodzinne przedsiębiorstwo przed bankructwem. Szybko się jednak orientuje, że ktoś jej wciąż przeszkadza. Ale kto? Czy to jej macocha Esther, która obwinia Kay o śmierć swojego ojca? A może to tajemniczy trener, Jakob, wobec którego Kay zaczyna mieć coraz żywsze uczucia?

11.09.2013, godz. 21:30 „Katie Fforde: Miłość na Wyżynach”

Lissy, ambitna konsultantka do spraw zarządzania, musi podjąć kilka ważnych decyzji. Między innymi – czy powinna pozostać wierna Hamburgowi, niemieckiemu miastu portowemu, czy też może raczej przenieść się do malowniczej Ligurii na północnym zachodzie Włoch. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy Lissy dowiaduje się, iż jej ojciec był Włochem i że dziedziczy po nim pół kafeterii.

18.09.2013, godz. 21:30 „Katie Fforde: Świąteczna atmosfera”

Grace Ravenglass jest właścicielką Luckenham House, posiadłości w malowniczej dolinie rzeki Hudson, nieopodal Nowego Jorku. Ma za sobą nieudane małżeństwo, w dodatku musi być świadkiem wyprowadzki swego męża Edwarda do młodszej kochanki. Wówczas spotyka na swej drodze Ellie Summers.

25.09.2013, godz. 21:30 „Katie Fforde – Diagnoza: miłość”, Premiera telewizyjna

Madison jest opiekunką. Wyjeżdża z ojczyzny do nowojorskiej Hudson Valley, gdzie ma opiekować się bogatą Olivią. Poznaje tam jej owdowiałego zięcia Johna i jego córkę Chloé. Wydaje się, że szczęście jest już tak blisko

Na fali tęsknoty – noc z „Rejsami ku szczęściu”

Lato już za nami, a mimo to Romance TV ponownie obierze kurs na słoneczne destynacje i ich zapierające dech w piersiach krajobrazy. Już teraz możecie cieszyć się na całą noc z ukochaną serią filmów „Rejs ku szczęściu”, będącą kontynuacją kultowej serii „Statek Marzeń”. Wejdźcie z nami na pokład i przeżyjcie najpiękniejsze zaślubiny na pokładzie luksusowego parowca MS Deutschland. Zaczynamy o godz. 20.00, kiedy to statek zacumuje w porcie Chorwacji. O godz. 21.30 pokażemy premierę telewizyjną „Podróż poślubna do Australii”, w której konsultant ślubny Stefan jest zdany wyłącznie na siebie. Marie wzięła sobie wolne i postanowiła pozostać na jakiś czas w Chorwacji. Żona Stefana, Andrea, dzielnie oferuje swoją pomoc, mimo że para już od lat żyje osobno. Starają się to jednak utrzymać w tajemnicy przed przyszłymi małżeństwami, którym doradzają. Przecież para konsultantów ślubnych, których drogi się rozeszły, nie budzi zaufania!

29.09.2013, godz. 20:00 „Rejs ku szczęściu: Podróż poślubna do Chorwacji”

Marie Andresen i Stefan Herbst, zajmujący się planowaniem wesel i ślubów, jak zwykle starają się, by ich klienci przeżyli jak najpiękniejszy ślub na pokładzie MS Deutschland. Tym razem na statku jest również para młodych zakochanych, Milena i Tobias. Podczas rejsu do przepięknej Chorwacji, Milena dziwnie się zachowuje, staje się całkowicie inną osobą. Cierpi na stany lękowe i zamyka się bez przerwy w toalecie swojej kabiny. Tobias powoli traci kontakt z narzeczoną i zastanawia się, co oznacza jej przedziwne zachowanie. Również dla Moniki i Thomasa rejs okaże się niezapomnianym przeżyciem. Ich dzieci, Laura i Max są jednak sceptycznie nastawione do partnerów swoich rodziców. Na pokładzie znalazł się również Daniel Bergmann, dawny kolega z pracy Marie, obecnie również zajmujący się planowaniem wesel i ślubów. Po wypadku w Marrakeszu postanowił wyjechać z Niemiec. Spotkanie z nim zaskakuje Marie. Wszyscy są zmartwieni, kiedy Marie i Daniel niespodziewanie znikają bez śladu.

29.09.2013, godz. 21:30 „Rejs ku szczęściu: Podróż poślubna do Australii”, Premiera telewizyjna

Marie, zawodowo zajmująca się organizacją wesel, postanowiła trochę odpocząć i zatrzymuje się w Chorwacji u swego byłego kolegi z pracy. Jej obowiązki na pokładzie MS „Deutschland” przejmuje w zastępstwie Andrea Herbst, żona Stefana. Ale Stefan i Andrea od lat pozostają w separacji. Na statku jednak nikt nie powinien wiedzieć, że organizatorką wesel jest rozwiedziona kobieta. Nie budziłoby to zaufania klientów. Tanja i Lukas chcą wziąć ślub na statku. Krótko przed zaplanowanym terminem ślubu pojawia się jednak Corinna, była żona Lukasa, z wiadomością, że ich rozwód nie jest prawomocny.

29.09.2013, godz. 23:00 „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna na Hawaje”

Dwie pary nowożeńców spełniają swoje marzenia o podróży na Hawaje na pokładzie MS Deutschland. Ich szczęście zostanie niestety zakłócone. Jedno z małżeństw jest przekonane, że także na pokładzie statku ktoś ich śledzi. Druga para musi rozważyć swoją przyszłość zawodową.

30.09.2013, godz. 00:30 „Rejs ku szczęściu – podróż poślubna na Korfu”

Organizatorzy ślubów, Maria i Stefan tym razem mają się zaopiekować dwoma parami – małżeństwem, które pragnie urządzić na pokładzie MS srebrne wesele i parą, która dopiero ma zamiar wstąpić w związek małżeński. Okazuje się jednak, że małżeństwo z dwudziestopięcioletnim stażem ma jakieś kłopoty – kobieta przed laty zakochała się w pewnym Greku i ukrywała to przed mężem. Los chce, że spotyka go na pokładzie statku. Na szczęście Stefan i Maria potrafią poradzić sobie z wszelkimi trudnościami.

30.09.2013, godz. 02:00 „Rejs ku szczęściu – Miesiąc Miodowy w Arizonie”

Dwoje konsultantów ślubnych ze statku wycieczkowego usiłuje zorganizować podróż poślubną do Arizony dla dwóch świeżo poślubionych par. Nad przygotowaniami wkrótce zbierają się czarne chmury. Jedna z młodych małżonek dowiaduje się, że cierpi na rzadką chorobę. Nowożeniec z drugiego małżeństwa uświadamia sobie dramatyczne zmiany w swojej rodzinie.

30.09.2013, godz. 03:30 „Rejs ku szczęściu – Miesiąc miodowy w Chile”

Podróż poślubna do Chile na pokładzie MS Deutschland stanowi dla dwóch małżeństw już nie najmłodszych małżeństw nie lada wyzwanie emocjonalne. A to dlatego, że podczas rejsu zaplanowano nietypowy zjazd rodzinny. Jedna z par będzie musiała rozliczyć się z przeszłością świeżo upieczonej małżonki.

30.09.2013, godz. 05:00 „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Marrakeszu”

Organizatorzy ślubów, Maria i Daniel mają zaopiekować się podczas rejsu aż dwójką świeżo zaślubionych małżeństw. Nowożeńcy wybrali legendarny „Statek Marzeń”, by dobić na nim do przysłowiowego portu szczęścia. Na pierwszy rzut oka wydaje się jednak, że partnerzy – i to w obu przypadkach – kompletnie do siebie nie pasują. Jedno małżeństwo kole w oczy zbyt dużą różnicą wieku, natomiast drugą parę wyswatała ponoć siostra panny młodej.

30.09.2013, godz. 06:30 „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Sewilli”

Tym razem organizatorzy ślubów, Maria i Stefan udają się do Sewilli, stolicy Andaluzji. Mają tam urzeczywistnić wyjątkowe marzenie nowożeńców, albowiem Sarę i Floriana łączy z tym miastem o wiele więcej, niż ktokolwiek przypuszcza. Okazuje się, że Florian urodził się w Sewilli – dlatego oboje z przyszłą żoną marzą o tym, by właśnie tu stanąć na ślubnym kobiercu. Dla organizatorów, Marii i Stefana podróż okazuje się to nie lada wyzwaniem, poza tym nie wszystko przebiega zgodnie z planem. Przedsięwzięcie jest zagrożone…

Reaktywacja serialu „W babskim kręgu”

We wrześniu zaplanujcie więcej czasu dla swoich najlepszych przyjaciółek! Nic nie jest tak cenne, jak prawdziwa przyjaźń! Bądźcie zatem z nami, gdy Marie z powodu zawodu miłosnego przeprowadza się do Hamburga, aby zrzucić z siebie ciężar przeszłości. Na szczęście znajduje schronienie u swojej przyjaciółki Ilki, którą z czasem zaczyna drażnić obecność Marie i jej psa Biene. Mimo to przyjaciółki pozostają sobie wierne na dobre i na złe, poznają dwie podobne do siebie kobiety i od tej pory ta czwórka staje się nierozłączna.

13.09.2013, godz. 19:15 „W babskim kręgu”

Bądźcie zatem z nami, gdy Marie z powodu zawodu miłosnego przeprowadza się do Hamburga, aby zrzucić z siebie ciężar przeszłości. Na szczęście znajduje schronienie u swojej przyjaciółki Ilki, którą z czasem zaczyna drażnić obecność Marie i jej psa Biene. Mimo to przyjaciółki pozostają sobie wierne na dobre i na złe, poznają dwie podobne do siebie kobiety i od tej pory ta czwórka staje się nierozłączna.

Romance TV zaprasza za kulisy przemysłu filmowego!

Polscy widzowie znają Claudię Rieschel dzięki roli Grażyny Barskiej, którą zagrała w filmie Jana Batorego „Karino”. W tej produkcji wystąpiła wraz Januszem Gajosem, Leonem Niemczykiem oraz Karolem Strasburgerem, z tym ostatnim stworzyła idealny filmowy duet, który już na zawsze pokochali widzowie. Karierę aktorską kontynuuje w Niemczech i do dzisiaj wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Swoją pozycję w mediach wykorzystuje, by wspierać kampanie na rzecz ochrony zwierząt. A już 28. września aktorka opowie o kulisach swojej pracy i najbardziej wzruszających momentach swojego życia. Zaraz po wywiadzie zapraszamy na film Emilie Richards: Myśl tylko o nas.

28.09.2013, godz. 20:00 „Wywiady z gwiazdami: Claudia Rieschel”, Premiera telewizyjna

Claudia Rieschel w ekskluzywnym wywiadzie dla „Romance TV”.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *