Trend 2013: intensywne kolory podłóg drewnianych

Lite podłogi drewniane, choć ponadczasowo modne, także podlegają zmieniającym się trendom. W tym roku zdecydowanie królują intensywne i wyraziste wybarwienia – podłogi bogate kolorystycznie oraz strukturalnie.

Drewniane lite deski wybierają osoby zdecydowane na posiadanie trwałej i piękniejącej z wiekiem posadzki. Taką podłogę montuje się raz na pokolenia. Nie oznacza to jednak, że jej kolorystyka musi być stonowana czy uniwersalna, ani że sama deska lita pasuje tylko do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Podłoga drewniana będzie bowiem równie dobrze prezentować się nowoczesnych mieszkaniach, industrialnych loftach czy w minimalistycznych wnętrzach. A co z kolorystyką? Czy na rynku znajdziemy także mniej tradycyjne wybarwienia?

Obecnie wielu klientów poszukuje niestandardowych rozwiązań do swoich domów czy mieszkań. Zdecydowane kształty i kolorystyka mebli już od paru lat widoczne są w polskiej rzeczywistości wnętrzarskiej – ocenia Radosław Rossa, Prezes Zarządu Ever Home SA. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe, interesujące wybarwienia, które umożliwią dopasowanie estetyki drewna do indywidualnych oczekiwań.

Nowe wybarwienia podłóg Ever Home mają szansę trafić w bardzo różnorodne gusta – znajdziemy wśród nich bowiem zarówno jasne, jak i ciemne kolory – w chłodnych i ciepłych tonacjach. Miłośnikom bielonych podłóg do gustu powinna przypaść wersja Bianco – w zimnej, szarej odsłonie. Zwolennikom zupełnie przeciwnych doznań estetycznych spodoba się natomiast wybarwienie o sugestywnej nazwie Burgundgłęboki, ciemny brąz w ciepłej, miękkiej tonacji. Poszukiwaczy bardziej klasycznych odcieni powinny z kolei zachwycić wybarwienia Classic (intensywny wzór w stylistyce lekko przyciemnianej postarzanej podłogi), Naturelle (zróżnicowane ciepłe odcienie jasnego i średniego brązu), a także Provance – proponujący szalenie modny efekt delikatnie postarzanej surowej deski.

Nowe wybarwienia dostępne są jako opcja wyboru wykończenia przy desce surowej zarówno dębowej, jak i jesionowej. Wybór wszystkich dostępnych opcji podłóg Ever Home jest ułatwiony dzięki konfiguratorowi deski podłogowej, znajdującemu się od czerwca na stronie internetowej firmy (http://everhome.pl/konfigurator). Konfigurator pomaga błyskawicznie zorientować się w możliwościach sposobu wykończenia desek oraz w opcjach dodatkowych, a także w kilka sekund uzyskać informację o cenie wybranej podłogi.

Podłogi firmy Ever Home można znaleźć o partnerów handlowych marki: DLH Poland, VOX Składy Budowlane, Grupa Fachowiec, Praktiker oraz Komfort.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *