Ratuj słuch z muzycznym tramwajem!

Music For Life oraz Audiomagic.pl zapraszają na przejażdżkę charytatywnym tramwajem. Wydarzenie ma na celu zebranie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z wadami słuchu.
Przejazd w rytmie największych przebojów, profesjonalny DJ oraz goście specjalni: Ada Szulc i DJ Adamus, atrakcyjne konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na pasażerów tramwaju Music For Life. Nie potrzeba nawet biletu, wystarczy jeden SMS o wartości 2 zł netto (2,46 zł brutto). Tramwaj kursować będzie w godzinach 14-20 na trasie od Pl. Narutowicza do pętli przy Teatrze Powszechnym. Na wszystkich przystankach przejazdu zawisną specjalne ogłoszenia zapraszające do udziału w akcji.

Kampania MUSIC FOR LIFE to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które na tak dużą skalę wykorzystuje potencjał muzyki do celów dobroczynnych oraz wspomaga promocję młodych talentów muzycznych. Oficjalny partner muzycznego tramwaju oraz sponsor nagród – Audiomagic.pl jest oficjalnym polskim dystrybutorem marek Brainwavz, FiiO, NuForce, Rock It Sounds, Schiit Audio oraz Westone.

PR
LA

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *