Kolejna promocja ebooków Kalety

W dniach 23.07-28.07 Wydawnictwo Psychoskok szykuje niespodziankę – zostanie zorganizowana promocja wszystkich 5 ebooków Jolanty Marii Kalety na portalu publio.pl.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej oferty. Książki wrocławskiej pisarki doskonale sprawdzą się na wakacjach, wspaniała okazja do poznania historii Wrocławia. W ofercie znaleźć można następujące pozycje książkowe:

Lawina to opowieść o rozpaczliwej walce byłego akowca, którego ducha nie złamało stalinowskie więzienie, o zachowanie własnych przekonań, dochowanie wierności dawnym ideałom, możliwość normalnego życia w kraju za ‘żelazna kurtyną’, o prawo do miłości.(http://www.publio.pl/lawina-jolanta-maria-kaleta,p81031.html)

Kolekcja Hankego – powieść, w której wątek sensacyjny przeplata się z miłosnym. Jest to druga powieść autorki Jolanty Marii Kalety. Dostępna w formie ebooka.(http://www.publio.pl/kolekcja-hankego-jolanta-maria-kaleta,p67723.html)

Wrocławska Madonna – Inspiracją do napisania powieści stało się zagadkowe, nagłośnione w 1961 roku, zniknięcie z kaplicy Arcybiskupa Wrocławskiego na Ostrowie Tumskim, cennego obrazu Łukasza Cranacha Młodszego „Madonna Pod Jodłami”, zwanego ‘Wrocławską Madonną’. (http://www.publio.pl/wroclawska-madonna-jolanta-maria-kaleta,p72991.html)

Operacja Kustosz – powieść sensacyjna, w której Autorka sięgnęła po solidną garść faktów z przeszłości – tej dawnej, z czasów II wojny światowej, jak i tej ostatniej, z 1989 roku, kiedy to w Polsce toczyły się obrady Okrągłego Stołu. (http://www.publio.pl/operacja-kustosz-jolanta-maria-kaleta,p74080.html)

W cieniu Olbrzyma autorka opowiada historię młodej kobiety, która w 1946 roku zamieszkała w Jedlinie Zdroju i wbrew swojej woli została wciągnięta w wir wydarzeń związanych z nazistowskim projektem. Jej życiu zagroziło śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy będzie potrafiła rozwiązać zagadkę, kto jest jej wrogiem? Czy znajdzie wyjście z pułapki, w której się znalazła?(http://www.publio.pl/w-cieniu-olbrzyma-jolanta-maria-kaleta,p70192.html)

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *