„Niemożliwe” i „Pokłosie” – premierowo na Cineman.pl

Od 1 lipca Kino Internetowe Cineman.pl udostępnia hit kinowy „Niemożliwe” z Ewanem McGregorem i Naomi Watts oraz głośny thriller Władysława Pasikowskiego „Pokłosie”.

„Niemożliwe” to mocne kino łączące wielkie emocje z oszałamiającymi efektami specjalnymi. Ta niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem opowieść nawiązuje do historii rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku. Naomi Watts za główną rolę w „Niemożliwe” została nominowana do Oscara (w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa) oraz do Złotego Globu (najlepsza aktorka w dramacie).

Kolejną premierową propozycją jest „Pokłosie”, thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy kultowych „Psów”.  Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film to opowieść o dwóch braciach (Maciej Stuhr i Ireneusz Czop), którzy muszą zmierzyć się z mroczną tajemnicą sprzed lat. Film zdobył Nagrodę Dziennikarzy  na 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

2 lipca w ramach oferty Super Premium VOD udostępniony zostanie „Czas zemsty” z Colinem Farrellem i Noomi Rapace – nowy thriller reżysera ekranizacji „Millennium” Stiega Larsona. Jest to polska premiera filmu, jeszcze przed wydaniem DVD.

Na Cineman.pl od lipca także: „Pokusa” z Nicole Kidman, komedia romantyczna „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, nominowany do Oscara w 3 kategoriach „Mistrz”, zdobywca Nagrody Specjalnej na festiwalu w Wenecji „Tango libre” oraz dokument „Siła kobiet”.

Kino internetowe Cineman.pl to prawie 800 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.