Modne e-sklepy na start!

Zbliża się ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do Fashion Website Awards, konkursu na najlepsze sklepy internetowe w branży mody. Eliminacje trwają do 28 czerwca 2013. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Tylko do 28 czerwca można jeszcze wziąć udział w prestiżowym konkursie na najlepsze e-sklepy w branży mody Fashion Website Awards. Konkurs organizowany jest od pięciu lat przez firmę Promedia pod patronatem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród dotychczasowych laureatów znalazły się m.in. Answear, Deezee, Groshki, Kazar czy Wittchen. Zimą wybierane są najlepsze strony firmowe a latem e-sklepy z branży mody. Zgłoszenia ocenia niezależne jury, w którego skład wchodzą specjaliści od e-marketingu, mody i public relations. Partnerami tegorocznej letniej edycji są Avarto, Serwer SMS i Logistyka e-handlu.

Chętni mogą nadsyłać zgłoszenia pod adres pr@promedia.biz.pl

PR

LA

Formularz zgłoszenia i regulamin są do pobrania na stronie: http://www.promedia.biz.pl/pl,fashion-website-awards,52.html

Link do fanpage’a: http://www.facebook.com/pages/Fashion-Website-Awards/131377053560969

Więcej informacji: pr@promedia.biz.pl, 22 559 39 61

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *