MABAPA partnerem firmy Viessmann – uczestnika programu „Żyj aktywnie-buduj pasywnie”

MABAPA, jest jednym z partnerów firmy Viessmann, która bierze udział w projekcie edukacyjno- informacyjnym „”

Ogólnopolska akcja jest organizowana przy współpracy z NFOŚiGW, który uruchomił w maju program dotacji dla inwestorów indywidualnych na łączną kwotę 300 mln zł na budowę lub zakup 12 tysięcy domów i mieszkań o niskim zapotrzebowaniu na energię.

Ekologiczna rodzina na wizji

W ramach akcji od 8 czerwca przez kolejnych 13 sobót o godz. 11.00 na antenie TVP Info będzie emitowany program polegający na umieszczeniu na 4 tygodnie rodziny w domu energooszczędnym w Michałowicach.

Uczestnikom eksperymentu będzie towarzyszył zespół realizacyjny. Wszelkie problemy, pytania, wątpliwości na temat założonej w domu instalacji będą na bieżąco wyjaśniane. Uzupełnieniem programu będą publikacje w prasie regionalnej poświęcone tematyce bieżących odcinków programu.

Całość, tak materiałów prasowych, jak i telewizyjnego cyklu będą uzupełniającym się, unikalnym przewodnikiem jak krok po kroku sfinalizować budowę domu energooszczędnego lub pasywnego.

Eksperci doradzą jak ogrzewać najtaniej
Ekipa realizacyjna w trakcie rozmów ze specjalistami (architektami, ekologami, projektantami) poruszy wiele nurtujących kwestii m.in.: jak utrzymać minimalne zużycie energii, gdzie najlepiej projektować budynki energooszczędne i pasywne, kiedy wejdą dyrektywy nakazujące w Polsce budowę domów w wersji energooszczędnej czym są certyfikaty jakości energetycznej, ile kosztuje zbudowanie i gdzie będzie można uzyskać dotacje na spłatę kredytu zaciągniętego na budowę takiego domu.

Firma MABAPA specjalizuje się w produktach niemieckiego producenta firmy Viessmann. Będąc zaufanym partnerem w sprzedaży i montażu urządzeń w 2003 r. MABAPA otrzymała autoryzację na prowadzenie Salonu Firmowego Viessmann w Gliwicach a w 2008 r. w Bytomiu. MABAPA wykonuje również usługi remontowo-budowlane wraz z wykończeniem wnętrz.

Mabapa viessmann, Viessmann, żyj aktywnie-buduja pasywnie, dom energooszczędny michałkowice, viessmann gliwice, viessmann bytom, NFOŚiGW, dotacje na domy pasywne, budownictwo niskoenergetyczne

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.