MABAPA partnerem firmy Viessmann – uczestnika programu „Żyj aktywnie-buduj pasywnie”

MABAPA, jest jednym z partnerów firmy Viessmann, która bierze udział w projekcie edukacyjno- informacyjnym „”Ogólnopolska akcja jest organizowana przy współpracy z NFOŚiGW, który uruchomił w maju program dotacji dla inwestorów indywidualnych na łączną kwotę 300 mln zł na budowę lub zakup 12 tysięcy domów i mieszkań o niskim zapotrzebowaniu na energię.

Ekologiczna rodzina na wizji

W ramach akcji od 8 czerwca przez kolejnych 13 sobót o godz. 11.00 na antenie TVP Info będzie emitowany program polegający na umieszczeniu na 4 tygodnie rodziny w domu energooszczędnym w Michałowicach.

Uczestnikom eksperymentu będzie towarzyszył zespół realizacyjny. Wszelkie problemy, pytania, wątpliwości na temat założonej w domu instalacji będą na bieżąco wyjaśniane. Uzupełnieniem programu będą publikacje w prasie regionalnej poświęcone tematyce bieżących odcinków programu.

Całość, tak materiałów prasowych, jak i telewizyjnego cyklu będą uzupełniającym się, unikalnym przewodnikiem jak krok po kroku sfinalizować budowę domu energooszczędnego lub pasywnego.

Eksperci doradzą jak ogrzewać najtaniej
Ekipa realizacyjna w trakcie rozmów ze specjalistami (architektami, ekologami, projektantami) poruszy wiele nurtujących kwestii m.in.: jak utrzymać minimalne zużycie energii, gdzie najlepiej projektować budynki energooszczędne i pasywne, kiedy wejdą dyrektywy nakazujące w Polsce budowę domów w wersji energooszczędnej czym są certyfikaty jakości energetycznej, ile kosztuje zbudowanie i gdzie będzie można uzyskać dotacje na spłatę kredytu zaciągniętego na budowę takiego domu.

Firma MABAPA specjalizuje się w produktach niemieckiego producenta firmy Viessmann. Będąc zaufanym partnerem w sprzedaży i montażu urządzeń w 2003 r. MABAPA otrzymała autoryzację na prowadzenie Salonu Firmowego Viessmann w Gliwicach a w 2008 r. w Bytomiu. MABAPA wykonuje również usługi remontowo-budowlane wraz z wykończeniem wnętrz.

Mabapa viessmann, Viessmann, żyj aktywnie-buduja pasywnie, dom energooszczędny michałkowice, viessmann gliwice, viessmann bytom, NFOŚiGW, dotacje na domy pasywne, budownictwo niskoenergetyczne

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *