Wygraj 300 zł z VivoBookami ASUS

Ruszyła akcja promująca VivoBooki, dotykowe notebooki firmy ASUS. W wybranych sklepach udostępniono komputery ASUS X202E ze specjalnie zainstalowaną aplikacją, dzięki której można wygrać nawet 300 złotych. Na uczestników, w przypadku zakupu urządzenia ASUS VivoBook, czeka także zwrot części zapłaty za urządzenie w wysokości 100zł. Akcja potrwa do 16 czerwca.

Klienci, którzy do 16 czerwca br. odwiedzą jeden z wybranych salonów sieci RTV Euro AGD, Saturn, Media Markt, Komputronik lub Media Expert (pełna lista sklepów dostępna jest na stronie: http://vivobook.pl/s/lokalizacje), będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie zorganizowanym przez firmę ASUS. Każdy z uczestników może wygrać nawet 300 złotych. By zawalczyć o nagrody wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy pomocy dostępnego w sklepie specjalnego VivoBooka ASUS X202E z zainstalowaną aplikacją konkursową, następnie zmodyfikować je korzystając z dotykowego ekranu komputera i przesłać na stronę promocji. Pod koniec każdego tygodnia komisja wybiera dziesięć najlepszych avatarów, które zostaną nagrodzone bonami Sodexo o wartości 100zł. Spośród dziesięciu najlepszych zdjęć społeczność ASUS Polska na Facebooku w drodze głosowania wybierze pięć, których autorom przyzna kolejne bony na 100zł.

Każdy z uczestników zabawy może też zagrać w specjalnie przygotowaną grę, której wyniki będą publikowane w aplikacji na profilu ASUS Polska na Facebooku oraz dedykowanej stronie WWW. Również i tu najlepsza dziesiątka zostanie nagrodzona bonami o wartości 100zł.

Dodatkowo każdy uczestnik konkursu po zarejestrowaniu otrzyma wiadomość email z indywidualnym kodem. Jeśli w ciągu siedmiu dni od aktywacji zgłoszenia konkursowego kupi VivoBooka ASUS i zarejestruje go na stronie z użyciem kodu, otrzyma zwrot 100zł za zakupiony sprzęt. Koniec akcji promocyjnej zaplanowano na 16 czerwca.

ASUS X202E, główny bohater konkursu, reprezentuje młodą rodzinę VivoBooków – szybkich komputerów mobilnych wyposażonych w dotykowe ekrany. Obok X202E w bogatym portfolio VivoBooków ASUS znaleźć można także 13-calowego S300CA, 14-calowego S400CA oraz 15-calowego S500CA. Wszystkie VivoBooki posiadają dotykowe ekrany, dzięki czemu można korzystać ze wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje system Windows 8.

O firmie ASUS:

ASUS [czyt. eySOOS) jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2010 roku 3398 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad . Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *