Wygraj 300 zł z VivoBookami ASUS

Ruszyła akcja promująca VivoBooki, dotykowe notebooki firmy ASUS. W wybranych sklepach udostępniono komputery ASUS X202E ze specjalnie zainstalowaną aplikacją, dzięki której można wygrać nawet 300 złotych. Na uczestników, w przypadku zakupu urządzenia ASUS VivoBook, czeka także zwrot części zapłaty za urządzenie w wysokości 100zł. Akcja potrwa do 16 czerwca.

Klienci, którzy do 16 czerwca br. odwiedzą jeden z wybranych salonów sieci RTV Euro AGD, Saturn, Media Markt, Komputronik lub Media Expert (pełna lista sklepów dostępna jest na stronie: http://vivobook.pl/s/lokalizacje), będą mogli wziąć udział w specjalnym konkursie zorganizowanym przez firmę ASUS. Każdy z uczestników może wygrać nawet 300 złotych. By zawalczyć o nagrody wystarczy zrobić sobie zdjęcie przy pomocy dostępnego w sklepie specjalnego VivoBooka ASUS X202E z zainstalowaną aplikacją konkursową, następnie zmodyfikować je korzystając z dotykowego ekranu komputera i przesłać na stronę promocji. Pod koniec każdego tygodnia komisja wybiera dziesięć najlepszych avatarów, które zostaną nagrodzone bonami Sodexo o wartości 100zł. Spośród dziesięciu najlepszych zdjęć społeczność ASUS Polska na Facebooku w drodze głosowania wybierze pięć, których autorom przyzna kolejne bony na 100zł.

Każdy z uczestników zabawy może też zagrać w specjalnie przygotowaną grę, której wyniki będą publikowane w aplikacji na profilu ASUS Polska na Facebooku oraz dedykowanej stronie WWW. Również i tu najlepsza dziesiątka zostanie nagrodzona bonami o wartości 100zł.

Dodatkowo każdy uczestnik konkursu po zarejestrowaniu otrzyma wiadomość email z indywidualnym kodem. Jeśli w ciągu siedmiu dni od aktywacji zgłoszenia konkursowego kupi VivoBooka ASUS i zarejestruje go na stronie z użyciem kodu, otrzyma zwrot 100zł za zakupiony sprzęt. Koniec akcji promocyjnej zaplanowano na 16 czerwca.

ASUS X202E, główny bohater konkursu, reprezentuje młodą rodzinę VivoBooków – szybkich komputerów mobilnych wyposażonych w dotykowe ekrany. Obok X202E w bogatym portfolio VivoBooków ASUS znaleźć można także 13-calowego S300CA, 14-calowego S400CA oraz 15-calowego S500CA. Wszystkie VivoBooki posiadają dotykowe ekrany, dzięki czemu można korzystać ze wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje system Windows 8.

O firmie ASUS:

ASUS [czyt. eySOOS) jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2010 roku 3398 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad . Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.

PR
AF

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *