Wrocławska Mania – powieści Jolanty Marii Kalety do 65% taniej!

Wrocławska Mania – fascynujące i uzależniające powieści Jolanty Marii Kalety do 65% taniej! Ci co nie znają – niech przeczytają. To jest idealna okazja na poznanie stylu Wrocławianki. Powieści Kalety są wysoko cenione przez czytelników ze względu na soczysty, żywy język, wartkie akcje, frapujące intrygi i dramatyczne historie. Fikcja miesza się z faktami. Czyta się z zapartym tchem.

Rabaty: do 65% w porównaniu do wersji fizycznych książek. Ceny zostały już obniżone; niewymagane jest stosowanie kodu rabatowego w koszyku.

W skład promocji wchodzą książki:

  • W cieniu olbrzyma – powieść o charakterze sensacyjnym i historycznym. Akcja powieści toczy się zaraz po wojnie na Dolnym Śląsku, w okolicach Gór Sowich. Kolekcja Hankego – powieść, w której wątek sensacyjny przeplata się z miłosnym. Jest to druga powieść autorki Jolanty Marii Kalety. Dostępna w formie ebooka.
  • Wrocławska Madonna – Inspiracją do napisania powieści stało się zagadkowe, nagłośnione w 1961 roku, zniknięcie z kaplicy Arcybiskupa Wrocławskiego na Ostrowie Tumskim, cennego obrazu Łukasza Cranacha Młodszego „Madonna Pod Jodłami”, zwanego ‘Wrocławską Madonną’. Operacja Kustosz – powieść sensacyjna, w której Autorka sięgnęła po solidną garść faktów z przeszłości – tej dawnej, z czasów II wojny światowej, jak i tej ostatniej, z 1989 roku, kiedy to w Polsce toczyły się obrady Okrągłego Stołu.
  • Lawina to piąta juz z kolei powieść Jolanty Marii Kalety. Tym razem Autorka ukazuje rozpaczliwą walkę byłego akowca, którego ducha nie złamało stalinowskie więzienie, o zachowanie własnych przekonań, dochowanie wierności dawnym ideałom, możliwość normalnego życia w kraju za ‘żelazną kurtyną’, o prawo do miłości.
  • Operacja Kustosz to powieść sensacyjna, w której Autorka sięgnęła po solidną garść faktów z przeszłości – tej dawnej, z czasów II wojny światowej, jak i tej ostatniej, z 1989 roku, kiedy to w Polsce toczyły się obrady Okrągłego Stołu.
  • Kolekcja Hankego to powieść, w której wątek sensacyjny przeplata się z miłosnym. Jest to druga powieść autorki Jolanty Marii Kalety. Wcześniejsza – W cieniu Olbrzyma ukazała się drukiem w kwietniu 2012. Rok 1976. Czasy PRL-u. Matylda, młoda pracownica muzeum, przez przypadek odnajduje listę obrazów, skradzionych przez nazistowskich dygnitarzy pod koniec II wojny we wrocławskich muzeach
  • Patronat medialny nad książkami Jolanty Marii Kalety sprawuje serwis TuWrocław

.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *