Czarnomorski kurort Slanchev Den

Resort Slanchev Den to bułgarski kurort położony na wybrzeżu Morza Czarnego, zaledwie 10km na północ od Warny, w bezpośrednim sąsiedztwie najstarszej miejscowości wakacyjnej w Bułgarii, kompleksu „Konstantyn i Elena.” SlanchevDen od międzynarodowego lotniska w Warnie dzieli tylko 16km. Dzięki swemu położeniu resort stanowi atrakcyjne miejsce na wakacje, a oferowane tu Bułgaria noclegi pozwolą na spędzenie stosunkowo taniego urlopu.

Klimat panujący w tym regionie, jest bardzo korzystny i pozytywnie wpływa na samopoczucie, także w miesiącach letnich. Średnia temperatura powietrza w lipcu kształtuje się pomiędzy pomiędzy 23-28 stopni Celsjusza, a temperatura wody między 24, a 25 stopni Celsjusza.Kompleks posiada cztery nowoczesne hotele o łącznej pojemności 1.300 łóżek i oferuje doskonałe warunki dla gości. W hotelach można skorzystać ze zróżnicowanych pakietów, także all-inclusive z czego większość zapewni tanie noclegi nad morzem.

Ośrodek oferuje szeroki zakres aktywności – nurkowanie, baseny, korty tenisowe, tenis stołowy, nurkowanie z rurką, jak i z pełnym wyposażeniem oraz wiele innych. Oprócz tego Slanchev Den ma dwa centra spa zapewniające szeroki wachlarz zabiegów. Temperatura źródeł termalnych, które zasilają kompleks wynosi 45 stopni Celsjusza, a skład wody źródlanej idealnie nadaje się na kąpiele mineralne.

Port jachtowy położony w północnej części kompleksu może pomieścić 17 jachtów. Ośrodek jest także popularnym miejscem spotkań biznesowych, gdyż jego hotele są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i wyposażenie.

KF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *